2Katru gadu maijā notiek Muzeju nakts, kad ir iespēja piedalīties dažādos muzeju apmeklējumu veicinošajos pasākumos. Muzeju nakts aktivitātēs iesaistās muzeji, valsts iestādes, teātri, izstāžu zāles, bibliotēkas, sabiedriskās organizācijas.

Maltas vidusskolas astoto klašu skolēni nolēma ņemt dalību Muzeju nakts piedāvātajos pasākumos un devās braucienā uz Rīgu programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

20190530 120922

Mācību gada noslēgumā, 4.-6. klašu skolēni devās uz KAA pasākumu "Mācību ekskursija "Ceļojums profesiju pasaulē"", kuras mērķis bija iepazīstināt un radīt interesi skolēnos par dažādām profesijām, vienlaikus iepazīstot darba vidi un gūstot informāciju par izglītības un darba iespējām.

educationSveicam 9.a klases skolnieci Dagni TUČI un skolotāju Ritu SIŅAVSKU ar iegūto 1. pakāpi atklātajā valsts mājturības un tehnoloģiju olimpiādē!

2019. gada 14. maijā 3.a, 3.b, 3.c klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Rāznas Nacionālo parku. Mācību ekskursijas mērķis bija: radīt un pilnveidot skolēnu interesi par dabas sistēmu un procesu pētīšanu, veidojot viņos izpratni par dabas daudzveidību un vienotību, lai sekmētu labvēlīgu attieksmi vides saglabāšanā un uzlabošanā.

Š.g. 7. maijā zinātkāres centrā “ZINOO Daugavpils" skolēni iepazinās ar interaktīvu, uz fizikas principiem balstītu ekspozīciju.

Bērni varēja ne tikai apskatīt, bet arī aptaustīt un aktīvi līdzdarboties piedāvātajos interaktīvajos eksponātos.