>FOTOGALERIJA<

Sestdien, 16. decembrī, četru Maltas vidusskolas skolēnu komanda "Malta" -  Edvards Štekels (8.a), Vladislavs Čerņavka (6.b), Vjačeslavs Kirilovs (4.b) un Rainers Krops (4.a) piedalījās Transporta un sakaru institūta (TSI) organizētajā robotikas turnīrā, kurā robotu būves entuziastiem bija iespēja demonstrēt savas un savu robotu prasmes un iemaņas astoņās disciplīnās:

Mini Sumo, Lego Sumo, Līnijksekošana, Lego Līnijksekošana, Folkreiss, Lego Folkreiss, Labirints un Lego Labirints.

Maltas vidusskolas robotikas pulciņa komanda "Malta" izmēģināja savus spēkus startējot Lego Sumo sacensībās, kurās kopumā piedalījās 73 dalībnieki no visas Latvijas.

Rēzeknes novadu pārstāvējām kopā ar robotikas pulciņu komandām no Jaunstrūžānu pamatskolas (komanda "Novatori") un Kaunatas vidusskolas (komanda "Baltie putni").

Lai arī mūsu skolas dalībniekiem pirmajās robotu "ugunskristībās" godalgotas vietas neizdevās izcīnīt, tomēr dalība šajā turnīrā bija kā labs atspēriena punkts un iedvesmas avots turpmākai dalībai robotikas sacensībās, kur, nākamās notiks pavisam drīz - 27. janvārī, Preiļos.

Jaunie robotu inženieri mājās devās ar jaunu apņēmību un pieredzi, gaidot nākošo robotikas nodarbību!

Robotikas pulciņa vadītājs J. Šaudiņš