imagex14. septembrī Maltas vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji organizēja mācību ekskursiju uz Ludzu. Braucienā piedalījās aktīvākie vizuālās un lietišķās mākslas konkursu dalībnieki.

Programmā tika iekļauts Ludzas muzeja, pilskalna, amatniecības centra, bērnu mākslas skolas apmeklējums.

Muzejā skolēnus iepazīstināja ar Ludzas pilsētas vēsturi. Gida vadībā tika apskatīta muzeja ekspozīcija un brīvdabā esošās senās mājas. Ekskursijas dalībniekiem ļoti patika gida stāstījums.

No Ludzas pilsdrupām pavērās gleznainas dabas ainavas. Interesanti bija iepazīties ar Ludzas bērnu mākslas skolas vēsturi un darbu.

Ludzas amatniecības centrā bērni guva ieskatu par senajiem arodiem, apskatīja, kā strādā keramiķis. Tika dota iespēja pašiem darboties ar mālu un redzēt, kā top māla trauki.

Ekskursija izdevās. Tā bija jēgpilna un interesanta.

FOTOGALERIJA

Vizuālās mākslas skolotāja Antoņina Vasiļjeva.