sem karjera

22. janvārī Maltas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties seminārā “Karjeras iespējas mākslas un kultūras nozarē”, kas notika Daugavpils Universitātē.

Šajā pasākumā tika aicināti piedalīties izglītības iestāžu karjeras speciālisti, pedagogi, kā arī paši jaunieši. Semināru no Maltas vidusskolas apmeklēja 4 jaunieši. Pasākuma gaitā bija iespēja iepazīties ar darba un karjeras iespējām mākslas un kultūras nozarē, kā arī iegūt informāciju par izglītības apguves iespējām Latvijā. Bija iespēja parunāties ar RISEBA, Latvijas Kultūras akadēmijas un Latvijas Kultūras koledžas vadītājiem, kas izklāstīja plašāk, kas notiek viņu iestādēs un sniedza atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.
Pasākums norisinājās  ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
 
Maruta Šaudiņa
PKK (Maltas vidusskola)