img 7159

"Bez mīlestības nedzīvojiet,

Bez mīlestības viss ir mazs!

Bez mīlestības dūmo krāsnis

Un maizi negriež nazis ass."

Šīs Imanta Ziedoņa dzejas rindas šogad tika izvēlētas par projektu nedēļas tēmu. Projektu darbs skolā notika no 12.februāra līdz 15.februārim.

“Mīlestība mums apkārt”, “Ejam uz randiņu!”, “Mīlestība – cukurgraudiņš dzīves rūgtā kafijā!”, “Skats uz mīlestību caur kameru”, “Flirts dažādās pasaules valstīs” – tās ir tikai dažas apakštēmas, pie kurām strādāja skolēni. Projektu darba ietvaros tapa apsveikumi, plakāti, kolāžas, fotogrāfijas, videofilmas un pat konditorejas izstrādājumi par godu Valentīndienai. Skolēni iemācījās jaunas dejas un dziesmas, kuras prezentēja piektdien. Paldies skolēniem un skolotājiem par radošu darbu romantiskākajā projektu nedēļā!

FOTOGALERIJA

Direktora vietniece S.Štekele