Uz augšu

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Maltas vidusskola

Aptauja

Cik bieži Tu apmeklē šo mājaslapu?

Katru dienu - 50%
1-2 reizes nedēļā - 10%
1-2 reizes mēnesī - 30%
Esmu šeit pirmo reizi - 10%

Balsotāju skaits: 10
Balsošana šajā aptaujā jau ir beigusies : Oktobris 10, 2018

zinoo1

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros Maltas vidusskolas 4. b klases skolēni  kopā ar klases audzinātāju  Ināru Šļominu š.g. 26. aprīlī apmeklēja  Zinātkāres centru “Zinoo Daugavpils” . Šis centrs ir neparasta un izglītojoša atpūtas vieta.

Centrs piedāvā uz zinātnes principiem balstītu interaktīvu ekspozīciju, kas dod iespēju pašiem izmēģināt dažādas tehnoloģijas un darbībā pārbaudīt dabas likumus.  Zinātkāres centrā tiek organizētas arī aizraujošas, izglītojošas, attīstošas, radošas un muzikālas nodarbības.

Centrā  mums bija iespēja apskatīt  eksponātus un apmeklēt  aizraujošu  un izglītojošu nodarbību “ZEMESTRĪCE”.  Nodarbības laikā  mēs strādājām  grupās un veidojām mājas maketus, pēc tam pārbaudījām to izturību dažāda stipruma zemestrīcēs. Bija interesanti, neparasti un aizraujoši.

Paldies projektam par tādu iespēju!

4.b klases audzinātāja Ināra Šļomina

zinoo2zinoo3

zinoo4zinoo5

zinoo6zinoo7

Maltas vidusskola, Skolas iela 5, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV 4630 
Direktore - Vinera Dimpere - tel. 64634355, mob. 29332296; Mācību daļa - tel. 64634471; e-pasts:   

© 2019 Maltas vidusskola