Uz augšu

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Maltas vidusskola

Aptauja

Cik bieži Tu apmeklē šo mājaslapu?

Katru dienu - 50%
1-2 reizes nedēļā - 10%
1-2 reizes mēnesī - 30%
Esmu šeit pirmo reizi - 10%

Balsotāju skaits: 10
Balsošana šajā aptaujā jau ir beigusies : Oktobris 10, 2018

1

Pirmā pietura mūsu braucienā bija Krustpils pils. Šī pils ir kaut kas līdzīgs spoku apsēstai ēkai. Vismaz mums tā stāstīja. Mēs uzkāpām pils tornī, nolaidāmies tumšā pagrabā, gatavojām smaržīgas ziepes ar rožu, ceriņu, kumelīšu, jasmīnu, piparmētru aromātu.

Pils pagrabā mums pastāstīja par brūno dāmu. Ja godīgi, es tur negribēju būt. Tur viss bija tumšs. Vienīgais apgaismojums - dažas baltas sveces! Lai nu kā, bet bailīgi bija arī pils tornī! Kādēļ viņi taisa tik stāvas kāpnes? Bet skats uz pilsētu un uz Daugavu bija burvīgs!

Nu tikām līdz A. Upīša muzejam Skrīveros! Ekskursijā pa māju un dārzu uzzinājām interesantus faktus no rakstnieka dzīves. Pēc rakstnieka mājas un dārza apskates mums bija jāveic 3 uzdevumi - jāatmin krustvārdu mīkla, jāsaliek puzle un jāmeklē koki pēc kartes.

Brauciens bija interesants un jautrs. Domāju ka visi tam piekritīs!

Maltas vidusskolas 4.c klases skolniece Laura Zuja

23

45

67

89

10

 

Maltas vidusskola, Skolas iela 5, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV 4630 
Direktore - Vinera Dimpere - tel. 64634355, mob. 29332296; Mācību daļa - tel. 64634471; e-pasts:   

© 2019 Maltas vidusskola