11nov gajiens 29Jau otro gadu Maltas vidusskola 11. novembrī rīko Lāčplēša dienai veltītu lāpu gājienu, lai godinātu Latvijas Brīvības cīņās kritušos karavīrus, kas varonīgi cīnījās par jaunās Latvijas valsts brīvību.

Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens sākās Maltas vidusskolas pagalmā un vijās cauri Maltas ciemam, apliecinot savu piederību pagastam, novadam un valstij. Gājiena priekšgalā valsts karogus nesa Nacionālo bruņoto spēku karavīrs un jansargs.

11nov gajiens 21
Patīkami bija redzēt, ka lāpu gājienā skolēniem blakus vienā rindā gāja jaunākās māsas un brāļi, vecāki, skolotāji, jaunsargi, skolas tehniskie darbinieki, Maltas ciema iedzīvotāji un Nacionālo Bruņoto spēku 36. bataljona karavīri.

11nov gajiens 24
Noslēdzās gājiens Rozentovas kapos, kur visus gājiena dalībniekus uzrunāja Maltas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Skudra un vēstures skolotāja Inga Lubāne. Klātesošie ar klusuma brīdi godināja kritušo varoņu piemiņu, nolika svecītes, vēlreiz apliecinot savu cieņu pret cīnītājiem par Valsts neatkarību.

11nov gajiens 34
Pasākuma noslēgumā patriotiskā vakara noskaņu papildināja kopīgā sadziedāšanās, sildīšanās pie tējas tases un kopā būšanas mirkļi Maltas vidusskolā.

11nov gajiens 47
Paldies visiem par kopā būšanu!

Visas fotogrāfijas var apskatīt >ŠEIT<

Sociālo zinību MK vadītāja: Olga Lavrenova