kafija ar uzņēmēju

esi uznemejs

Jau ceturto gadu pēc kārtas, Maltas vidusskolas skolēniem ir iespēja pieteikties interešu izglītības programmai "Esi uzņēmējs!". Šīs programmas ietvaros, skolēniem ir iespēja iziet pilnu biznesa ciklu (no uzņēmuma uzsākšanas līdz likvidācijai), uzzināt vairāk par biznesa uzsākšanu un vadīšanu, kā arī gūt reālu peļņu no produktu pārdošanas dažādos pasākumos.

Interešu izglītības pulciņš notiks pirmdienās, 8. un 9. mācību stundu laikā.

Pieteikties ir iespējams sūtot e-pastu uz , vai aizpildot interešu izglītības pulciņa iesniegumu.

Šogad, “JA Latvia” programmas ietvaros Maltas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties konkursā “Mana biznesa ideja”. Konkursa galvenie kritēriji bija efektīvas komandas dibināšana un inovatīvas idejas rašana.

IMG 5285

17. oktobrī notika nodarbības 11. klašu skolēniem. Nodarbību ciklu vadīja trenere DAINA KRIVIŅA - eksperte mērķu sasniegšanā SIA „DK Projects" īpašniece un vadītāja.

15. oktobrī tika aizvadīta ceturtā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konference #Uzdrīksties uzvarēt, kura šogad pulcēja rekordlielu skolēnu skaitu  3300 jauniešus no visas Latvijas. Tiešraidēs konferenci noskatījās vēl 20 000 interesentu.