IMG 5285

17. oktobrī notika nodarbības 11. klašu skolēniem. Nodarbību ciklu vadīja trenere DAINA KRIVIŅA - eksperte mērķu sasniegšanā SIA „DK Projects" īpašniece un vadītāja.

Daina Kriviņa Latvijas uzņēmēju un organizāciju vidū pazīstama kā individuālās izaugsmes koučs, trenere un mentore, kā arī motivācijas programmu autore. No 2009. gada Dainas apmācību programmas ir izgājuši vairāk nekā 3500 dalībnieki. Individuālā koučinga klienti ir no septiņām valstīm, un novadītas vairāk nekā 1800 koučsessiju stundas.

Pieredze darbā ar jauniešiem no 2007. gada, vadot un organizējot apmācības, forumus, darbnīcas, meistarklases u.c. pasākumus. Kopš 2010. gada aktīvi iesaistīta jauniešu karjeras izaugsmes jautājumos visā Latvijā. Tikai 2017.-2018. gada laikā novadīti 59 treniņi 8 dažādās pilsētās.

2 stundu laikā skolēniem bija iespēja izzināt sevi, savus mērķus un veidus, kā tos sasniegt. Caur interaktīvām aktivitātēm Daina iemācīja skolēnus galvenās īpašības, kādām ir jāpiemīt veiksmīgam uzņēmējam un cik svarīgi ir stādīt sev priekšā konkrētus mērķus. 

IUK Komercdarbības speciāliste Maija Hartmane

IMG 5276

IMG 5282