Mācīties nekad nav par vēlu

Struktūrvienība

Adventa laikā bibliotēkā darbojās radošā darbnīca, kurā piedalījās 4.un 5.klašu aktīvākās meitenes un zēni. Skolēni strādāja ar papīru, šķērēm, lai bibliotēkā ienāktu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņa.

FOTOGALERIJA

29.novembrī skolas bibliotēkā notika “Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība”, kuras organizētājs ir Latvijas Nacionālā bibliotēka. Tajā piedalījās 5.b, 6.a un 6.c klases skolēni, kuri lasīja pašu izvēlētu grāmatu interesantākos fragmentus. Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Ērika Grigorjeva (Maltas pagasta bibliotēkas vadītāja) un Skaidrīte Svikša ( “Vietējās Latgales Avīzes” žurnāliste) noklausījās skolēnu uzstāšanos un uz reģionālo skaļās lasīšanas sacensību izvirzīja 6.a klases skolnieci Sintiju Diānu Potapovu.

FOTOGALERIJA

Astrīdas Lindgrēnas 110.dzimšanas dienu atceroties, no 13.līdz 17.novembrim skolas bibliotēkā 4.-5.klašu skolēni iepazinās ar rakstnieces dzīvi, sarakstīto grāmatu plašo klāstu, darbojās grupās, zīmēja Pepijas māju, minēja burtu ciparu mīklas.

FOTOGALERIJA

Oktobrī un novembrī  1.b un 1.a klase apmeklēja skolas bibliotēku, lai kļūtu par tās lasītājiem. Skolēni iepazinās ar bibliotēkas telpām, bibliotekārēm, grāmatu izvietojumu, grāmatu lietošanas noteikumiem. Katrs izvēlējās kādu sev piemērotu interesantu grāmatu.

FOTOGALERIJA

22.-24.novembrī bibliotēkā pulcējās 1.un 2. klašu skolēni, lai paklausītos bibliotekāres stāstījumu par rakstnieci, noskatītos multfilmu par Karlsonu un vēlāk izkrāsotu krāsojamās lapas. Mazie lasītāji bija ļoti atsaucīgi.