IMG 20180921 WA0000

Šajā mācību gadā visas Latvijas skolas iesaistās Latvijas valsts simtgades programmas projektā ,,Latvijas skolas soma”. Tās mērķis ir nodrošināt, lai katrs skolēns klātienē izzina un pieredz Latvijas dabas un kultūras vērtības, kā arī iepazīst zinātnes sasniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

6.septembrī ,,Arēnā Rīga” notika projekta atklāšanas pasākums, uz kuru tika aicināti 5. – 9.klašu skolēnu pārstāvji no visām Latvijas pašvaldībām. Kopumā tajā piedalījās 6000 skolēnu.

Skolēniem tika piedāvāta programma, kuru veidoja divas daļas: interaktīvas nodarbības un multimediāls koncerts ,,100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Koncertā piedalījās pazīstami mākslinieki, tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā.

No Maltas vidusskolas uz pasākumu devās Agate Gžibovska, Viktors Šemeņevs, Darja Kurmeļova, Vanessa Bauska, Indra Koroļonoka, Anastasija Rževska, no struktūrvienības Liepu pamatskola – Ludmila Kairiša un Anželika Visocka. Skolēniem bija prieks par piedāvātajām aktivitātēm, bet īpaši par koncertā redzēto un izjusto.

Vairāk par projektu >ŠEIT<

Direktora vietn. Anita Purviņa