UNESCO Ģenerālās asamblejas 2021. gada izraudzītā tēma ir "ROBOTS un mākslīgais intelekts". Tādējādi 49. Starptautiskajai bērnu mākslas izstādei-konkursam tika piedāvāta tēma "ROBOTS un mākslīgais intelekts", aicinot bērnus un jauniešus to atspoguļot savos mākslas darbos. Neskatoties uz Covid - 19 izraisīto pandēmiju un ārkārtējo situāciju Latvijā un pasaulē, 49. Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss "LIDICE 2021" notiks martā Lidicē (Čehijā).

Latvijā konkursa 1.kārtas izstāde notiks no 2021.gada 26. janvāra līdz 11. februārim Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, Rīgā,Daugavgrīvas ielā 2. Izstāde būs apskatāma arī virtuālajā vidē www.intereses.lv

Maltas vidusskola konkursam iesniedza 56 darbus, no kuriem 8 pēc žūrijas vērtējuma ir iekļauti laureātu sarakstā.

1. Elīna Oļševska 10 gadi (sk. A.Vasiļjeva)
  2. Laura Zuja 12 gadi (sk. R.Siņavska)
  3. Arnis Ostrovskis 13 gadi (sk. G.Vjakse)- tika iesniegti divi darbi un abi ir izvirzīti uz Čehiju
  4. Jeva Ragozina 8 gadi (sk. V.Kāpostiņa- Tuče)
  5. Kevins Ivanovs 9 gadi (sk. V.Kāpostiņa - Tuče)
  6. Kirils Brokāns 8 gadi (sk. V.Kāpostiņa - Tuče)
  7. Daniels Mironovs 9 gadi (sk. V.Kāpostiņa – Tuče)

Apsveicam un lepojamies ar Jums!

Noslēguma pasākums –apbalvošana notiks tiešsaistē 2021.gada 11.februārī Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē. Pasākums tiks filmēts un fails ar apbalvošanas pasākumu būs nosūtīts katram skolotājam uz viņa norādīto e-pasta adresi.

Konkursa 1.kārtas laureātu darbi tiek izvirzīti izstādei-konkursam Čehijā.

Veiksmi laureātiem no Maltas vidusskolas izstādē-konkursā Čehijā!