Šogad, “JA Latvia” programmas ietvaros Maltas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties konkursā “Mana biznesa ideja”. Konkursa galvenie kritēriji bija efektīvas komandas dibināšana un inovatīvas idejas rašana.

Konkursam pieteicās vairākas komandas no 8 līdz 12 klasei ar visdažādākajām idejām - viņu nākošais uzdevums bija īstenot savas idejas un prezentēt savus inovatīvos produktus žūrijas komisijai.

IMG 4006

Attēlā pirmās vietas ieguvēji “Burbuļainā pasaule”

Pirmās vietas ieguvēji bija “Burbuļainā pasaule” kas darina ziepes bērniem. Viņu galvenā atšķirība no konkurentiem ir mērķu grupa un inovatīvā ideja ‘ieslēpt’ rotaļlietu ziepēs lai mudināt bērnus biežāk mazgāt rokas.

IMG 4010

Attēlā otrās vietas ieguvēji “C&C”

Otrās vietas uzvarētāji “C&C” šogad darinās rokdarbus interjera dizainam no vilnas dzijas, un trešajā vietā “SKL foto” kas darinās personalizētus kalendārus, magnētiņus un citus suvenīrus.

IMG 4004

Attēlā trešās vietas ieguvēji “SKL foto”

Visas komandas kas piedalījās konkursā tika reģistrētas “JA Latvia” skolēnu mācību uzņēmumu programmā un turpinās savu darbību visu mācību gadu, inovējot jaunus produktus, attīstot uzņēmumu un piedaloties reģionālajos kā arī valsts mēroga tirgos. Uzvarētāju sociālo tīklu lapas un kontakti ir apskatāmi šeit:

https://www.instagram.com/burbulaina_pasaule/

https://www.facebook.com/groups/303454473714990/

https://www.instagram.com/savelanna.photo/

IUK Komercdarbības speciāliste Maija Hartmane