11.martā Rēzeknes novada pašvaldības ēkā norisinājās “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas 2021” pasniegšanas svinīgā ceremonija. Pasākums tika rīkots, lai godinātu, izceltu un pateiktos aktīvākajiem un talantīgākajiem Rēzeknes novada jauniešiem un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē.

Šogad tika pasniegti apbalvojumi sešās nominācijās, kam kopumā bija pieteikti 36 jaunieši. Katrs uzvarētājs saņēma īpašu balvu – no koka veidotas stilizētas kāpnes, kas simbolizē došanos augšup pa karjeras kāpnēm. “Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvas 2021” saņēmēju vidū ir arī mūsu – Maltas jaunieši.

Nomināciju "Gada jaunais mākslinieks 2021" ieguva Maltas vidusskolas 10.klases skolniece Milla Ketija Seņkova.

Milla Ketija ir atsaucīga, atbildīga, radoša, zinātkāra skolniece, kura pagājušajā gadā labprāt piedalījās gan skolas dzīvē, gan arī ārpusskolas aktivitātēs. Meitenes intereses ir ļoti daudzveidīgas - ir laba zīmētāja, tautu deju dejotāja, ir apmeklējusi Maltas mūzikas skolu, ir izmēģinājusi aktrises lomu filmā “Piļsāta pi upis”.

Nominācijā "Gada skolēns"  tika izvirzīts Maltas vidusskolas 8.a klases skolēns Marks Tučs.

Nominācijā "Gada aktīvākais pagasts 2021" Maltas pagasts ieguva 3.vietu.

Apsveicam Millu Ketiju un Marku. Lepojamies ar Jums!

JGB1JGB2JGB3JGB4

Maltas vidusskolas dizaina un tehnoloģijas skolotāja Rita Siņavska