quest the best 3 20210910 1010920946

Jaunais mācību gads Maltas vidusskolas 7. klašu skolēniem ir sācies ar negaidītu pārsteigumu. Kādā saulainā septembra dienā Maltas vidusskolā ieradās 29 jaunieši, ģērbti košos kreklos ar uzrakstu „Quest – the best!”.  Skanēja angļu, grieķu, norvēģu, ungāru, krievu un latviešu valoda.

Jaunieši aicināja 7. klašu skolēnus iesaistīties viņu sagatavotajās spēlēs. Klases tika sadalītas četrās grupās,  katrai grupai tika piedāvāta īpaša, speciāli viņiem radīta piedzīvojumu spēle – kvests, ar izglītojošu un vienlaikus jautru saturu.  29 jaunieši Starptautiskā Erasmus+ projekta „Quest – the best!” ietvaros mācījās veidot izglītojošas kvesta spēles.

Ir zināms, ka cilvēks mācās visu mūžu, un savu zināšanu krājumu papildināšanai izmanto visdažādākās metodes. Projekta dalībnieki cer, ka  piedāvātās piedzīvojumu spēles palīdzēja skolēniem labāk izprast tādus jēdzienus kā sociālā iekļaušanās, cilvēktiesības un Eiropas vērtības.

Pateicamies Maltas vidusskolas vadībai par iespēju organizēt skolēniem neformālās izglītības aktivitātes, par doto iespēju Erasmus+ projekta dalībniekiem izpaust savas līderības, organizatoriskās un kreatīvās prasmes šo aktivitāšu īstenošanā.

Projekta un kultūras biedrības ,,Alternatīvā Realitāte” dalībnieki

Projektu „Quest – the best!”  finansē Eiropas Savienības programma

,,Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.