No 1. līdz 14.jūnijam Maltas vidusskolā sākumskolas skolēniem bija iespēja piedalīties vasaras atpūtas nometnē “Saule, Zeme, Ūdens”.

Nometnē piedalījās 78 skolēni.

Skolēniem tika rīkotas dažādas aktivitātes. Diena sākās ar rīta rosmi, moderno deju ritmiem, kolektīva iepazīšanās un saliedēšanas rotaļām. Nometnes dalībnieki piedalījās dažādās radošās darbnīcās: muzicēja, veidoja no papīra un filca puķes, cepures, medaļas, zīmēja ar krāsainajiem krītiņiem uz asfalta “Maltai 80”.

Tika organizēta Sporta diena, kur bērni varēja piedalīties stafetēs, spēlēs un dažādās citās sportiskās aktivitātēs.

Maltas pagasta bibliotēkā skolēni apmeklēja atraktīvu pēcpusdienu bērniem “Sveika, mīļā vasariņa!”, kur piedalījās dažādās literāra veida aktivitātēs.

Mākslas skolotāju vadībā bērni zīmēja Maltas ciematu. Skolēnu darbus varēja apskatīt Maltas 80. Dzimšanas dienas pasākumā pie Bērnu un Jaunatnes centra.

Skolēni brauca ekskursijās. Apmeklēja Aglonas kara muzeju, Aglonas baziliku, Karaļa kalnu. Viesojās pie keramiķiem Aivara un Vēsmas Ušpeļiem, kur apskatīja keramikas izstrādājumus, gleznas un paši arī labprāt darbojās ar mālu.

Pēc aktivitātēm skolēnus gaidīja siltas un garšīgas pusdienas.

Nometnes noslēgumā notika diskotēka. Skolēni saņēma diplomus par aktīvu darbošanos. Visas dienas aizritēja jautrā, darbīgā un draudzīgā atmosfērā.

Sākumskolas skolotājas M.Kleina un V.Martinova