Klases

12.c klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Tehn.graf.
Siņavska R.
45
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Sports
Mika R.
Sporta z.
Ot Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Kulturoloģija
Štekele S.
401.
Kulturoloģija
Štekele S.
401.
Ekonomika
Martinovs J.
45
Ekonomika
Martinovs J.
45
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Klases audzināšana
Kotebo J.
108
Vācu valoda (V3)
Mironova I.
101
Vācu valoda (V3)
Mironova I.
101
Ekonomika
Martinovs J.
45
Ekonomika
Martinovs J.
45
Tr Matemātika
Martinovs J.
45
Fizika
Borisova L.
27
Fizika
Borisova L.
27
Fizika
Borisova L.
27
Bioloģija
Kotebo J.
37
Bioloģija
Kotebo J.
37
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
 
 
 
Ce Matemātika
Martinovs J.
45
Matemātika
Martinovs J.
45
Ekonomika
Martinovs J.
45
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Literatūra
Purviņa A.
Valodu kab.
Literatūra
Purviņa A.
Valodu kab.
Sports
Mika R.
Sporta z.
Sports
Mika R.
Sporta z.
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Pk Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Matemātika
Martinovs J.
45
Matemātika
Martinovs J.
45
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
 
 
 
 
 
 

12.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Tehn.graf.
Siņavska R.
45
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Literatūra
Greiža I.
205
Literatūra
Greiža I.
205
Sports
Mika R.
Sporta z.
Ot Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Ekonomika
Martinovs J.
45
Ekonomika
Martinovs J.
45
Klases audzināšana
Greiža I.
205
Tr Ķīmija
Tučs I.
41
Fizika
Borisova L.
27
Fizika
Borisova L.
27
Fizika
Borisova L.
27
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Progr.pam.
Sorokina I.
31
 
 
 
Ce Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Fizika
Borisova L.
27
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Sports
Mika R.
Sporta z.
Sports
Mika R.
Sporta z.
Pk Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
 
 
 
 
 
 

11.3 klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
 
 
 
Ot Literatūra
Greiža I.
Literatūra
Greiža I.
Bioloģija
Sniķere A.
36
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Tr Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Literatūra
Greiža I.
Literatūra
Greiža I.
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Latviešu valoda
Greiža I.
Vēst.un soc.zin.
Lubāne I.
24
 
 
 
Ce Vēst.un soc.zin.
Lubāne I.
24
Vēst.un soc.zin.
Lubāne I.
24
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Latviešu valoda
Greiža I.
 
 
 
Pk Krievu valoda (K2)
Veļičko A.
105
Krievu valoda (K2)
Veļičko A.
105
Klases audzināšana
Šmaukstele A.
102
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
VAM
Kļaviņš I.
VAM
Kļaviņš I.

11.1/2.klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Literatūra
Greiža I.
205
Literatūra
Greiža I.
205
Programmēšana
Sorokina I.
31
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
 
 
 
 
 
 
Ot Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
Ķīmija
Tučs I.
41
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Klases audzināšana
Sniķere A.
36
Tr Latviešu valoda
Greiža I.
205
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Programmēšana
Sorokina I.
31
Programmēšana
Sorokina I.
31
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
 
 
 
Uzņēmējdarb.pam.
Dimpere V.
401.
Uzņēmējdarb.pam.
Dimpere V.
401.
Ce Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Bioloģija
Sniķere A.
36
Sports un ves.
Mika R.
Sporta z.
Literatūra
Greiža I.
205
Literatūra
Greiža I.
205
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Pk Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Soc.zin un vēst.
Lubāne I.
24
Soc.zin un vēst.
Lubāne I.
24
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
 
 
 

10.2 klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Klases audzināšana
Bundere I.
32
Datorika
Sorokina I.
31
Datorika
Sorokina I.
31
 
 
 
Ot Sports un ves.
Mika R.
Sporta z.
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Literatūra
Greiža I.
205
Literatūra
Greiža I.
205
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Soc.zin un vēst.
Lubāne I.
24
Tr Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Soc.zin un vēst.
Lubāne I.
24
Uzņēmējdarb.pam.
Dimpere V.
401.
Uzņēmējdarb.pam.
Dimpere V.
401.
 
 
 
Ce Fizika
Sniķeris V.
27
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Matemātika
Bundere I.
32
Matemātika
Bundere I.
32
Pk Literatūra
Greiža I.
205
Literatūra
Greiža I.
205
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
 
 
 

10.1/3 klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Soc.zin un vēst.
Lubāne I.
24
Soc.zin un vēst.
Lubāne I.
24
Literatūra
Greiža I.
205
Literatūra
Greiža I.
205
Matemātika
Martinovs J.
45
Matemātika
Martinovs J.
45
Matemātika
Martinovs J.
45
Klases audzināšana
Tučs I.
41
Datorika
Sorokina I.
31
Datorika
Sorokina I.
31
Vēst.un soc.zin.
Lubāne I.
24
Ot Matemātika
Martinovs J.
45
Matemātika
Martinovs J.
45
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Latviešu valoda
Greiža I.
205
Latviešu valoda
Greiža I.
205
 
 
 
Tr Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Matemātika
Martinovs J.
Matemātika
Martinovs J.
Literatūra
Greiža I.
205
 
 
 
Ce Literatūra
Greiža I.
205
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Angļu valoda
Šmaukstele A.
102
Ķīmija
Tučs I.
41
Programmēšana
Džafarova,Sorokina I.
31
Programmēšana
Džafarova,Sorokina I.
31
Programmēšana
Sorokina I.
31
Fizika
Sniķeris V.
27
Vēst.un soc.zin.
Lubāne I.
24
Vēst.un soc.zin.
Lubāne I.
24
Vēst.un soc.zin.
Lubāne I.
24
Pk Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Matemātika
Martinovs J.
45
 
 
 
 
 
 
VAM
Kļaviņš I.
VAM
Kļaviņš I.

9.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108
Sports
Mika R.
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
 
 
 
Angļu valoda
Žagare D.
108
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Ot Pas.vēst.
Lubāne I.
24
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Krievu valoda (dz.)
Veļičko A.
105
Krievu valoda (dz.)
Veļičko A.
105
 
 
 
Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Tr Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Literatūra
Veļičko A.
105
Literatūra
Veļičko A.
105
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
 
 
 
Matemātika
Sorokina I.
33
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Ce Sports
Mika R.
Sporta z.
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
33
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
33
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
 
 
 
Matemātika
Sorokina I.
Matemātika
Sorokina I.
Pk Mūzika
Ivanova I.
44
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Krievu valoda (dz.)
Veļičko A.
105
Latv.vēsture
Lubāne I.
24
Klases audzināšana
Lavrenova O.
21
Angļu valoda
Žagare D.
108
 
 
 
Matemātika
Sorokina I.
33
Matemātika
Sorokina I.
33
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201

9.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
Sports
Mika R.
Latv.vēsture
Lubāne I.
24
Angļu valoda
Žagare D.
108
 
 
 
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Latviešu valoda
Babre S.
203
Ot Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Latviešu valoda
Babre S.
203
Pas.vēst.
Lubāne I.
24
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
 
 
 
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Angļu valoda
Žagare D.
108
Tr Sports
Mika R.
Sporta z.
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Latviešu valoda
Babre S.
203
Latviešu valoda
Babre S.
203
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
 
 
 
Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Vācu valoda (V2)
Mironova I.
101
Ce Mūzika
Ivanova I.
44
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108
 
 
 
Vācu valoda (V2)
Mironova I.
101
Vācu valoda (V2)
Mironova I.
101
Latviešu valoda
Babre S.
203
Latviešu valoda
Babre S.
203
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Matemātika
Kļ.-Lozda L.
26
Pk Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Literatūra
Babre S.
203
Literatūra
Babre S.
203
Klases audzināšana
Babre S.
203
 
 
 

8.c klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Sports un ves.
Mika R.
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Matemātika
Kurme I.
34
Literatūra
Babre S.
203
Literatūra
Babre S.
203
Latviešu valoda
Babre S.
203
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
 
 
 
Ot Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Mājt.m.
Datorika
Saukāne R.
206
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
 
 
 
Tr Latviešu valoda
Babre S.
203
Latviešu valoda
Babre S.
203
Angļu valoda
Mironova I.
101
Angļu valoda
Mironova I.
101
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
Klases audzināšana
Hveckoviča V.
35
 
 
 
Ce Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Datorika
Saukāne R.
206
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
Mūzika
Ivanova I.
44
 
 
 
Pk Angļu valoda
Mironova I.
101
Angļu valoda
Mironova I.
101
Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
 
 
 

8.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
 
 
 
Ot Angļu valoda
Žagare D.
108
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
Datorika
Saukāne R.
206
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
 
 
 
 
 
 
Tr Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Angļu valoda
Žagare D.
108
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Angļu valoda
Žagare D.
108
 
 
 
Ce Matemātika
Sorokina I.
33
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Matemātika
Sorokina I.
33
Datorika
Saukāne R.
206
Dizains un tehn.
Siņavska R.
Mājt.m.
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Matemātika
Sorokina I.
33
Dizains un tehn.
Vjakse G.
Majt.z.
Datorika
Saukāne R.
206
Pk Matemātika
Sorokina I.
33
Mūzika
Ivanova I.
44
 
 
 
Matemātika
Sorokina I.
33
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Klases audzināšana
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Sports un ves.
Mika R.
 
 
 
Datorika
Saukāne R.
206

8.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Sports un ves.
Mika R.
Literatūra
Babre S.
203
Literatūra
Babre S.
203
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Angļu valoda
Mironova I.
101
Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
 
 
 
Ot Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Mājt.m.
Angļu valoda
Mironova I.
101
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
Klases audzināšana
Kurme I.
34
 
 
 
Vācu valoda (V2)
Bikoviča R.
200
Tr Datorika
Saukāne R.
206
Datorika
Saukāne R.
206
Latviešu valoda
Babre S.
203
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Sports un ves.
Mika R.
Sports un ves.
Mika R.
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
 
 
 
Ce Latviešu valoda
Babre S.
203
Latviešu valoda
Babre S.
203
Fizika
Sniķeris V.
27
Fizika
Sniķeris V.
27
Ķīmija
Tučs I.
41
Ķīmija
Tučs I.
41
Angļu valoda
Mironova I.
101
 
 
 
Pk Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
Angļu valoda
Mironova I.
101
Mūzika
Ivanova I.
44
Matemātika
Kurme I.
34
 
 
 

7.c klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Latvijas un pasaules vēsture
Trūle I.
26
Latvijas un pasaules vēsture
Trūle I.
26
Latviešu valoda
Strode I.
200
Latviešu valoda
Strode I.
200
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Literatūra
Strode I.
200
Literatūra
Strode I.
200
 
 
 
Ot Inženierzinības
Sniķeris V.
27
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Teātra māksla
Babre S.
203
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
 
 
 
Tr Angļu valoda
Žagare D.
108
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Majt.z.
Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Majt.z.
 
 
 
 
 
 
Datorika
Saukāne R.
206
Ce Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108
Matemātika
Kurme I.
34
Latviešu valoda
Strode I.
200
Mūzika
Ivanova I.
44
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
 
 
 
Pk Datorika
Saukāne R.
206
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Angļu valoda
Žagare D.
108
Klases audzināšana
Strode I.
200
Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
 
 
 
Matemātika
Sorokina I.
33
Matemātika
Sorokina I.
33
Ot Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Dizains un tehn.
Vjakse G.,Siņavska R.
Majt.z.
Dizains un tehn.
Vjakse G.,Siņavska R.
Majt.z.
Matemātika
Kurme I.
34
Latviešu val.un lit.
V.Petrušenkova
201
Angļu valoda
Žagare D.
108
Datorika
Saukāne R.
206
 
 
 
Angļu valoda
Žagare D.
108
Inženierzinības
Sniķeris V.
27
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Tr Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
Latviešu val.un lit.
V.Petrušenkova
201
Latviešu val.un lit.
V.Petrušenkova
201
Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108
 
 
 
 
 
 
Matemātika
Sorokina I.
33
Matemātika
Sorokina I.
33
Matemātika
Sorokina I.
33
Datorika
Saukāne R.
206
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Ce Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Latvijas un pasaules vēsture
Lubāne I.
24
Mūzika
Ivanova I.
44
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Klases audzināšana
Veļičko A.
105
 
 
 
 
 
 
Pk Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Inženierzinības
Sniķeris V.
27
Latviešu val.un lit.
V.Petrušenkova
201
Latviešu val.un lit.
V.Petrušenkova
201
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
 
 
 
Latviešu valoda
V.Petrušenkova
201
Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108

7.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Kurme I.
34
Matemātika
Kurme I.
34
Klases audzināšana
Trūle I.
26
Latvijas un pasaules vēsture
Trūle I.
26
Latvijas un pasaules vēsture
Trūle I.
26
Bioloģija
Sniķere A.
36
Bioloģija
Sniķere A.
36
 
 
 
Ot Matemātika
Kurme I.
33
Teātra māksla
Babre S.
203
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Krievu valoda (K2)
Aleksejeva E.
204
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Angļu valoda
Žagare D.
108
 
 
 
Tr Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Mājt.m.
Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Mājt.m.
Mūzika
Ivanova I.
44
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Datorika
Saukāne R.
206
Ģeogrāfija
Hveckoviča V.
35
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Matemātika
Kurme I.
Matemātika
Kurme I.
Angļu valoda
Žagare D.
108
Angļu valoda
Žagare D.
108
Inženierzinības
Sniķeris V.
27
Latviešu valoda
Strode I.
200
Literatūra
Strode I.
200
 
 
 
Pk Literatūra
Strode I.
200
Latviešu valoda
Strode I.
200
Latviešu valoda
Strode I.
200
Angļu valoda
Žagare D.
108
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
 
 
 
 
 
 
Datorika
Saukāne R.
206

6.c klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Angļu valoda
Mironova I.
101
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Matemātika
Orlova K.
25
Matemātika
Orlova K.
25
Sports
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Sports
Lukaševičs Z.
Sporta z.
 
 
 
Ot Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Klases audzināšana
Krasnobaja N.
202
Latv.vēsture
Trūle I.
26
Pas.vēst.
Trūle I.
26
 
 
 
Tr Mūzika
Ivanova I.
44
Literatūra
Krasnobaja N.
202
Matemātika
Orlova K.
25
Matemātika
Orlova K.
25
Angļu valoda
Mironova I.
101
Angļu valoda
Mironova I.
101
 
 
 
 
 
 
Ce Informātika
Saukāne R.
206
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
 
 
 
 
 
 
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Pk Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Literatūra
Krasnobaja N.
202
Mūzika
Ivanova I.
44
Matemātika
Orlova K.
25
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Klases audzināšana
Aleksejeva E.
204
Angļu valoda
Mironova I.
101
Sports
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Literatūra
Aleksejeva E.
204
Literatūra
Aleksejeva E.
204
 
 
 
Ot Latv.vēsture
Trūle I.
26
Pas.vēst.
Trūle I.
26
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
 
 
 
 
 
 
Tr Krievu valoda (dz.)
Aleksejeva E.
204
Krievu valoda (dz.)
Aleksejeva E.
204
Matemātika
Tarakanova N.
23
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
 
 
 
 
 
 
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Ce Krievu valoda (dz.)
Aleksejeva E.
204
Krievu valoda (dz.)
Aleksejeva E.
204
Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
Angļu valoda
Mironova I.
101
Angļu valoda
Mironova I.
101
Informātika
Saukāne R.
206
 
 
 
 
 
 
Pk Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Sports
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Mūzika
Ivanova I.
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Informātika
Saukāne R.
206

6.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Sociālās zinības
Lavrenova O.
21
Literatūra
Krasnobaja N.
202
Literatūra
Krasnobaja N.
202
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
Mājturība un tehnologijas
Vjakse G.
Majt.z.
Matemātika
Orlova K.
25
 
 
 
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Mājturība un tehnologijas
Siņavska R.
Mājt.m.
Ot Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Informātika
Saukāne R.
206
Sports
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Sports
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Matemātika
Orlova K.
25
Matemātika
Orlova K.
25
 
 
 
Tr Angļu valoda
Mironova I.
101
Mūzika
Ivanova I.
44
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
 
 
 
 
 
 
Ce Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Mūzika
Ivanova I.
44
Matemātika
Orlova K.
25
Matemātika
Orlova K.
25
Klases audzināšana
Siņavska R.
Mājt.m.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Latv.vēsture
Trūle I.
26
Pas.vēst.
Trūle I.
26
Angļu valoda
Mironova I.
101
Angļu valoda
Mironova I.
101
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Dabaszinības
Kotebo J.
309
 
 
 
 
 
 

5.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
Angļu valoda
Mironova I.
101
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Angļu valoda
Mironova I.
101
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
 
 
 
 
 
 
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Tr Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Mūzika
Ivanova I.
44
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
21
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
21
 
 
 
 
 
 
Ce Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Latviešu valoda
Purviņa A.
Valodu kab.
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Dizains un tehn.
Vjakse G.
Majt.z.
 
 
 
 
 
 
Pk Teātra māksla
Babre S.
203
Teātra māksla
Babre S.
203
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Datorika
Saukāne R.
206
Matemātika
Tarakanova N.
23
Klases audzināšana
Mironova I.
101
 
 
 
 
 
 

5.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Teātra māksla
Martinova V
200
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
21
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
21
 
 
 
 
 
 
Ot Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Angļu valoda
Mironova I.
101
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
Dizains un tehn.
Siņavska R.
Mājt.m.
Datorika
Saukāne R.
206
 
 
 
 
 
 
Datorika
Saukāne R.
206
Dizains un tehn.
Vjakse G.
Majt.z.
Tr Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
Klases audzināšana
Saukāne R.
206
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Mūzika
Ivanova I.
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Mūzika
Ivanova I.
44
Angļu valoda
Mironova I.
101
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
Matemātika
Tarakanova N.
23
 
 
 
 
 
 
Pk Sports un ves.
Lukaševičs Z.
Sporta z.
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Literatūra
Krasnobaja N.
202
 
 
 
 
 
 

4.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Dizains un tehn.
Siņavska R.
Mājt.m.
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Mūzika
Klomāne T.
313
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
Matemātika
Tarakanova N.
23
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Krievu val.un lit.
Veļičko A.
105
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Sports un ves.
Gudrika A.
Sporta z.
 
 
 
 
 
 
Ce Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Klases audzināšana
Tarakanova N.
23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Datorika
Saukāne R.
206
Matemātika
Tarakanova N.
23
Matemātika
Tarakanova N.
23
Sports un ves.
Gudrika A.
Sports un ves.
Gudrika A.
 
 
 
 
 
 

4.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Literatūra
Krasnobaja N.
202
Mūzika
Klomāne T.
313
Matemātika
Orlova K.
25
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Sports un ves.
Gudrika A.
Sports un ves.
Gudrika A.
 
 
 
 
 
 
Ot Dabaszinības
Kotebo J.
309
Dabaszinības
Kotebo J.
309
Matemātika
Orlova K.
25
Matemātika
Orlova K.
25
Krievu valoda (K2)
Bikoviča R.
200
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
Soc.zin un vēst.
Lavrenova O.
Mūzika
Klomāne T.
313
Klases audzināšana
Orlova K.
25
Datorika
Saukāne R.
206
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Majt.z.
Dizains un tehn.
Siņavska R.,Vjakse G.
Majt.z.
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Sports un ves.
Gudrika A.
Sporta z.
 
 
 
 
 
 
Pk Latviešu valoda
Krasnobaja N.
202
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Matemātika
Orlova K.
25
Matemātika
Orlova K.
25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Datorika
Saukāne R.
206

3.c klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Rudziša V.
211
Latviešu valoda
Rudziša V.
211
Mūzika
Klomāne T.
313
Dabaszinības
Rudziša V.
211
Mājturība un tehnologijas
Rudziša V.
211
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Matemātika
Rudziša V.
211
Latviešu valoda
Rudziša V.
211
Ētika
Rudziša V.
211
Latviešu valoda
Rudziša V.
211
Vizualā māksla
Rudziša V.
211
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Matemātika
Rudziša V.
211
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Sports
Gudrika A.
Latviešu valoda
Rudziša V.
211
Vizualā māksla
Rudziša V.
211
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Sports
Gudrika A.
Sporta z.
Dabaszinības
Rudziša V.
211
Matemātika
Rudziša V.
211
Latviešu valoda
Rudziša V.
211
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Mūzika
Klomāne T.
313
Latviešu valoda
Rudziša V.
211
Sociālās zinības
Rudziša V.
211
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Klases audzināšana
Rudziša V.
211
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Rudzīte Ž.
212
Krievu valoda (dz.)
Rudzīte Ž.
212
Krievu valoda (dz.)
Rudzīte Ž.
212
Sociālās zinības
Rudzīte Ž.
212
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
212
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Matemātika
Rudzīte Ž.
212
Krievu valoda (dz.)
Rudzīte Ž.
212
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Mūzika
Klomāne T.
313
Sports
Gudrika A.
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Dabaszinības
Rudzīte Ž.
212
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Krievu valoda (dz.)
Rudzīte Ž.
212
Matemātika
Rudzīte Ž.
212
Dabaszinības
Rudzīte Ž.
212
Ētika
Rudzīte Ž.
212
Sports
Gudrika A.
Sporta z.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Matemātika
Rudzīte Ž.
212
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Krievu valoda (dz.)
Rudzīte Ž.
212
Klases audzināšana
Rudzīte Ž.
212
Mājturība un tehnologijas
Rudzīte Ž.
212
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Afanasjeva R.
110
Latviešu valoda
Afanasjeva R.
110
Dabaszinības
Afanasjeva R.
110
Sports
Gudrika A.
Vizualā māksla
Afanasjeva R.
110
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Dabaszinības
Afanasjeva R.
110
Matemātika
Afanasjeva R.
110
Latviešu valoda
Afanasjeva R.
110
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Vizualā māksla
Afanasjeva R.
110
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Latviešu valoda
Afanasjeva R.
110
Matemātika
Afanasjeva R.
110
Mūzika
Klomāne T.
313
Ētika
Afanasjeva R.
110
Sports
Gudrika A.
Sporta z.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Latviešu valoda
Afanasjeva R.
110
Latviešu valoda
Afanasjeva R.
110
Mūzika
Klomāne T.
313
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Mājturība un tehnologijas
Afanasjeva R.
110
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Matemātika
Afanasjeva R.
110
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Sociālās zinības
Afanasjeva R.
110
Latviešu valoda
Afanasjeva R.
110
Klases audzināšana
Afanasjeva R.
110
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2.c klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Latviešu valoda
Bārtule J.
112
Matemātika
Bārtule J.
112
Sports un ves.
Gudrika A.
Dabaszinības
Bārtule J.
112
Dizains un tehn.
Bārtule J.
112
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Latviešu valoda
Bārtule J.
112
Matemātika
Bārtule J.
112
Latviešu valoda
Bārtule J.
112
Dabaszinības
Bārtule J.
112
Sports un ves.
Gudrika A.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Matemātika
Bārtule J.
112
Latviešu valoda
Bārtule J.
112
Sociālās zinības
Bārtule J.
112
Klases audzināšana
Bārtule J.
112
Vizualā māksla
Bārtule J.
112
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Mūzika
Klomāne T.
313
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Latviešu valoda
Bārtule J.
112
 
 
 
Sports un ves.
Bārtule J.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mūzika
Klomāne T.
313
Pk Latviešu valoda
Bārtule J.
112
Matemātika
Bārtule J.
112
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Dizains un tehn.
Bārtule J.
112
Mūzika
Klomāne T.
313
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Latviešu valoda
Bārtule J.
112

2.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Maslobojeva L.
213
Sports un ves.
Gudrika A.
Krievu valoda (dz.)
Maslobojeva L.
213
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Dabaszinības
Maslobojeva L.
213
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Matemātika
Maslobojeva L.
213
Dabaszinības
Maslobojeva L.
213
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Dizains un tehn.
Maslobojeva L.
213
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Krievu valoda (dz.)
Maslobojeva L.
213
Matemātika
Maslobojeva L.
213
 
 
 
Sports un ves.
Maslobojeva L.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Matemātika
Maslobojeva L.
213
Mūzika
Klomāne T.
313
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Sociālās zinības
Maslobojeva L.
213
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
213
Krievu valoda (dz.)
Maslobojeva L.
213
Sports un ves.
Gudrika A.
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
Viz.m.
Klases audzināšana
Maslobojeva L.
213
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Latviešu valoda
Romančuka I.
311

2.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Sports un ves.
Gudrika A.
Sporta z.
Matemātika
Kleina M.
113
Latviešu valoda
Kleina M.
113
Dizains un tehn.
Kleina M.
113
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Matemātika
Kleina M.
113
Latviešu valoda
Kleina M.
113
Dabaszinības
Kleina M.
113
 
 
 
Sports un ves.
Kleina M.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Latviešu valoda
Kleina M.
113
Latviešu valoda
Kleina M.
113
Sociālās zinības
Kleina M.
113
Matemātika
Kleina M.
113
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Latviešu valoda
Kleina M.
113
Matemātika
Kleina M.
113
Klases audzināšana
Kleina M.
113
Vizualā māksla
Kleina M.
113
Mūzika
Klomāne T.
313
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Sports un ves.
Gudrika A.
Latviešu valoda
Kleina M.
113
Dabaszinības
Kleina M.
113
Mūzika
Klomāne T.
313
Dizains un tehn.
Kleina M.
113
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.c klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Mūzika
Klomāne T.
313
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Latviešu valoda
Martinova V
111
Matemātika
Martinova V
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Matemātika
Martinova V
111
Latviešu valoda
Martinova V
111
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Dabaszinības
Martinova V
111
Vizualā māksla
Martinova V
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Sports un ves.
Gudrika A.
Latviešu valoda
Martinova V
111
Matemātika
Martinova V
111
Sociālās zinības
Martinova V
111
Dizains un tehn.
Martinova V
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Sports un ves.
Gudrika A.
Latviešu valoda
Martinova V
111
Dabaszinības
Martinova V
111
Latviešu valoda
Martinova V
111
Vizualā māksla
Martinova V
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Matemātika
Martinova V
111
Latviešu valoda
Martinova V
111
Mūzika
Klomāne T.
313
Klases audzināšana
Martinova V
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.b klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Matemātika
Ružāne V.
209
Krievu valoda (dz.)
Ružāne V.
209
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Sociālās zinības
Ružāne V.
209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Krievu valoda (dz.)
Ružāne V.
209
Matemātika
Ružāne V.
209
Vizualā māksla
Vasiļjeva A.
209
Dizains un tehn.
Ružāne V.
209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Matemātika
Ružāne V.
209
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Mūzika
Klomāne T.
313
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Latviešu valoda
Romančuka I.
311
Matemātika
Ružāne V.
209
Dabaszinības
Ružāne V.
209
Sports un ves.
Gudrika A.
Dizains un tehn.
Ružāne V.
209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Krievu valoda (dz.)
Ružāne V.
209
Sports un ves.
Gudrika A.
Dabaszinības
Ružāne V.
209
Klases audzināšana
Ružāne V.
209
Latviešu valoda
Romančuka I.
311
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.a klase

Diena 1 2 3 4 5 6 7 8
Pi Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Matemātika
Fedkina S.
109
Latviešu valoda
Fedkina S.
109
Dabaszinības
Fedkina S.
109
Mūzika
Klomāne T.
313
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ot Latviešu valoda
Fedkina S.
109
Matemātika
Fedkina S.
109
Sociālās zinības
Fedkina S.
109
Sports un ves.
Gudrika A.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tr Matemātika
Fedkina S.
109
Latviešu valoda
Fedkina S.
109
Dabaszinības
Fedkina S.
109
Dizains un tehn.
Fedkina S.
109
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ce Latviešu valoda
Fedkina S.
109
Matemātika
Fedkina S.
109
Latviešu valoda
Fedkina S.
109
Mūzika
Klomāne T.
313
Vizualā māksla
Fedkina S.
109
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pk Angļu valoda
Pavl.-Valenika A.
312
Latviešu valoda
Fedkina S.
109
Klases audzināšana
Fedkina S.
109
Sports un ves.
Gudrika A.
Vizualā māksla
Fedkina S.
109