Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Izgl karjera 2024RTA

Ēnu diena 2024. gadā norisināsies 4. aprīlī. Ēnotāji tiks aicināti doties ēnot Ēnu devējus klātienē.

03.02.2024. Maltas vidusskolas lasītavas zālē norisinājās pirmā karjeras diskusija ar moto “Kas un kurš ir iedvesmojis karjeras izvēli?”, kurā piedalījās Maltas vidusskolas absolventi un 12.klašu skolēni.

Ikgadējās Karjeras nedēļas ietvaros Maltas vidusskolas skolēni apmeklēja Junior Achievement Latvia organizēto Latvijas lielāko uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci “#UzdrīkstiesUzvarēt 2023”, kas 2023. gada 19. oktobrī norisinājās Ķīpsalā un vienuviet pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – ap 6500 jauniešu no visas Latvijas.