Mācīties nekad nav par vēlu

Struktūrvienība

Sadarbojoties ar nevalstisko organizāciju „Humana People to People” Latvijā, Maltas vidusskolas skolēniem- Dinai Belevičai, Žanim Lācim, Kristai Greižai, Aleksandram Mironovam un Annai Jasinskai kopā ar skolotāju Marutu Krasnobaju bija iespēja doties uz Rumāniju un piedalīties projektā par izglītību mieram „YOUth 4 peace”, ko rīkoja organizcija „Actions for change” Rumānijas pilsētā Klužā- Napokā no 20. līdz 28. novembrim. Projektā piedalījās jaunieši no 6 valstīm un pārstāvji, grupu vadītāji.

erasmus

Projektu "Change must go on" (Pārmaiņām jāturpina notikt)  finansē ES programma Erasmus+: Jaunatne darbībā. Tā mērķis ir pilnveidot jaunatnes darbinieku kompetences strādāt ar globālās izglītības tēmām, izmantojot neformālās izglītības pieeju un dažādas interaktīvas mācību metodes.

Šajā projektā piedalās jaunatnes darbinieki, NVO pārstāvji, skolotāji, aktīvisti no 8 dažādām valstīm: Ukrainas, Armēnijas, Gruzijas, Moldovas, Bulgārijas, Rumānijas, Spānijas un Latvijas.

Projekta preses relīzes - Brauciens uz Grieķiju

Brauciens uz Rumāniju