P 01P 02P 03

Šogad pavasaris ir klāt  nedaudz agrāk kā parasti, jau sāk atgriezties gājputni, arī zvirbuļi jautri iečivina pavasari. Tāpēc  bibliotēkā  4.klase atsauca atmiņā putnu nosaukumus, minēja rēbusus un mīklas par putniem, kā arī veidoja mozaīku – katra grupa savu putnu uz zara.

Pdz 01Pdz 02Pdz 03

Dzīvnieki un to uzvedība vienmēr ir saistījuši bērnu uzmanību. Tāpēc šoreiz bibliotēkā 2.un 3. klases skolēnu viesošanās temats bija “Vai tu pazīsti šos putnus un dzīvniekus?” Skolēni minēja atjautības mīklas, krāsoja dažādus dzīvniekus, kā arī  veidoja plakātu - kuram dzīvniekam pieder sniegā iemītās pēdas.

Adventa laikā bibliotēkā darbojās radošā darbnīca, kurā piedalījās 4.un 5.klašu aktīvākās meitenes un zēni. Skolēni strādāja ar papīru, šķērēm, lai bibliotēkā ienāktu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņa.

FOTOGALERIJA

29.novembrī skolas bibliotēkā notika “Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība”, kuras organizētājs ir Latvijas Nacionālā bibliotēka. Tajā piedalījās 5.b, 6.a un 6.c klases skolēni, kuri lasīja pašu izvēlētu grāmatu interesantākos fragmentus. Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Ērika Grigorjeva (Maltas pagasta bibliotēkas vadītāja) un Skaidrīte Svikša ( “Vietējās Latgales Avīzes” žurnāliste) noklausījās skolēnu uzstāšanos un uz reģionālo skaļās lasīšanas sacensību izvirzīja 6.a klases skolnieci Sintiju Diānu Potapovu.

FOTOGALERIJA