Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludināja zīmējumu konkursu skolēniem “Mana drošā pasaule”. Konkurss tika organizēts, lai veicinātu izglītojamo izpratni par personīgās drošības jautājumiem un dotu iespēju radoši izpausties, veidojot radošos darbus par drošības tēmu.

Maltas vidusskolas izglītojamie pievērsās drošības tēmai, ko attēloja ar sev raksturīgiem vizuālās izteiksmes līdzekļiem.

Konkursā piedalījās Viktorija Bondarenko, Soņa Kozlovska, Aleksandrs Osipovs, Anastasija Strazdiņa, Polina Vaičule, Marija Zimova (1.b klase), Elīna Oļševska (5.b klase), Nikola Tkačenko (5.a klase), Alise Bergere, Kevins Ivanovs(5.b klase), Egija Terēze Babre, Amanda Belaja, Glebs Tarasovs (6.a klase)