Maltas vidusskolas 4.a, 4.c klases skolēni devās uz Rēzekni, lai programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalītos izzinošā nodarbībā Latgales vēstniecībā GORS ar izzinošiem elementiem. Gida pavadībā tika apskatītas GORA telpas, iepazīta horeogrāfijas, mēģinājumu zāle, kā arī aizkulišu telpas, kurās uzturas mākslinieki pirms došanās uz skatuvi. Bērniem bija iespēja noklausīties, kā skan bungas lielajā zālē, pārliecināties par zāles kvalitatīvo akustiku. Izbrīnu radīja tas, ka mazajā kinozālē ir logi.

Skolēni apmeklēja arī izdevniecības “Liels un mazs” 101 m garu izstādi “BikiMETRS”.

Izzinošā nodarbība skolēniem patika, ar interesi iepazina Latgales vēstniecību, jo daudziem tas bija pirmais GORA apmeklējums. Tā bija iespēja paplašināt savu redzesloku, iepazīt vienu no laikmetīgās arhitektūras celtnēm, kā arī iepazīties ar  arhitekta profesiju.

Paldies programmai “Latvijas skolas soma” par iespēju piedalīties dažādās  kultūras norisēs!

4.a, 4.c klases audzinātājas Inna Mironova, Olga Koļesņika

gors skolas soma 1gors skolas soma 2gors skolas soma 3gors skolas soma 4gors skolas soma 5gors skolas soma 6