2024. gada 10. februārī Daugavpilī t/c Ditton norisinājās reģiona mēroga skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākums CITS BAZĀRS.

Savus izstrādājumus piedāvāja 66 skolēnu mācību uzņēmumi no Daugavpils, Ludzas, Viļāniem, Dricāniem, Maltas, Madonas, Lizuma, Bērzaunes un Rīgas.

Pasākuma laikā pircējiem bija pieejami skolēnu izstrādāti skaistumkopšanas, interjera, tehnoloģiju produkti, kā arī rotaļlietas, bižutērija, tekstila un pārtikas preces.

Maltas vidusskolu šajā reģionālajā SMU pasākumā pārstāvēja pieci mācību uzņēmumi:

• “VMA socks” – Māra Kancāne, Everita Štekele, Viktorija Matvejeva, Amanda Rinkeviča saviem klientiem piedāvāja atsvaidzināt ierasto ģērbšanās stilu ar Tie-Dye stilā krāsotām zeķēm.
  • “Sky Beads” - Adriana Jahnoveca, Karīna Kalniņa iepriecināja pircējus ar pašizveidotajām rokassprādzēm un auskariem.
  • “AV-Spider-Keeper” – Viktorija Loginova un Anna Itkače piedāvāja klientiem unikālus sapņu ķērājus.
  • “Picture Art Diamond Mosaic” – Linda Bukovska, Santa Vaidere piedalījās pasākumā ar savu produktu – dimantu mozaīka.
  • “Jell” – Jeļizaveta Gusareva, Rodions Solovjovs piedāvāja pircējiem ar rūpēm un mīlestību izšūtās piespraudes.

Pasākuma laikā jauniešiem bija iespēja satikties ar pircējiem, iegūt īstu tirdzniecības pieredzi, saņemt atgriezenisko saiti, lai augtu un attīstītos turpmāk.

Pasākumu organizēja Junior Achievement Latvia sadarbības partneris Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde kopā ar Latgales uzņēmējdarbības centru (LUC) un T/C Ditton.

Paldies CITA BAZĀRA organizatoriem par lielisku pasākumu!

Informāciju sagatavoja sociālo zinību skolotāja Olga Lavrenova

bazārs Nr1bazārs 2bazārs3bazārs 4bazārs5