ORGANIZATORI:

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm.

MĒRĶI UN UZDEVUMI:

1. Stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem.
  2. Sniegt iespēju konkursa dalībniekiem piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā un izvirzīt dalībniekus Svētkiem.

Gatavojoties Svētku vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmai, saules simbola atspoguļošana tērpos, rakstos, sadzīvē, telpā, kultūras mantojumā – deju rakstos, simbolos, cimdu un zeķu rakstos, tai skaitā latviešu tautas folklorā, radīt darbus dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās.

Maltas vidusskolas laureāti:

Aleksandra Bergere 4.b klase - I pakāpes diploms, Svetlana Sorokina 6.b klase - I pakāpes diploms, Nikola Tkačenko 6.a klase - I pakāpes diploms, Nikola Kravčenko, Agnese Siņavska 6.a klase - I pakāpes diploms, Aida Doroščenoka 8.b klase- I pakāpes diploms, Daņila Gruznovs 8.b klase - I pakāpes diploms, Reinārs Čiževskis 8.b klase - I pakāpes diploms, Kristīne Gruznova 9.a klase - I pakāpes diploms, Valērija Romanova, Vlada Kurmeļova 5.cklase – II pakāpes diploms, Elīna Oļševska 7.b klase-– II pakāpes diploms, Aida Doroščenoka 8. b klase- II pakāpes diploms, Marta Koroļonoka 8.a klase- II pakāpes diploms, Linda Kurmeļova, Jūlija Razumejeva 8.a klase- II pakāpes diploms, Enija Slūka, Sofija Fjodorova 6.a klase- III pakāpes diploms, Marija Bebriša 8.a klase- III pakāpes diploms, Milana Kazaka, Aksels Barovskis, Ariana Bogdanova, Evelina Īlena, Elīna Klindžāne, Margarita Zasova, Sofija Zasova, Ignats Meļņičenko, Viktors Grigorjevs 1.a klase - I pakāpes diploms, Adrians Kosokovskis, Arina Zasova, Sergejs Mozžuhins 1.c klase- I pakāpes diploms, Marks Tučs 10.klase - I pakāpes diploms, Martins Ivenkovs, Sergejs  Mozžuhins, Arina Zasova, Jegors Glušņovs, Adrians Kosokovskis, Agnese Kumalāne, Daniela Kiseļova 1.c klase- II pakāpes diploms, Agnese Kumalāne 1.c klase- III pakāpes diploms, Polina Vaičule, Marija Zimova, Romans Miroļubovs, Viktorija Bondarenko, Soņa Kozlovska, Anastasija Strazdiņa, Aleksandrs Osipovs, Valērija Isakova 2.b klase - I pakāpes diploms, Polina Vaičule, Marija Zimova, Anastasija Donskova, Romans Miroļubovs, Viktorija Bondarenko, Artjoms Smirnovs, Aleksandrs Osipovs, Valērija Isakova 2.b klase- III pakāpes diploms, Madara Paplavska, Juliana Gorina 1.c klase- III pakāpes diploms, Madara Paplavska, Sergejs Mozžuhins, Martins Ivenkovs, Adrians Kosokovskis 1.c klase- III pakāpes diploms.

Apsveicam un lepojamies! Vēlam panākumus!

Darbi, kuri ieguvuši I pakāpes diplomu, tiks sūtīti uz konkursa "Saules ritmi" II kārtu, kas notiks 25.aprīlī Līvānos.

Vizuālās mākslas skolotājas Antoņina Vasiļjeva, Vita Kāpostiņa-Tuče