Mācību gads ir gandrīz finiša taisnē. Daudziem Maltas vidusskolas skolēniem ir noskanējis pēdējais zvans un sācies saspringts, atbildīgs eksāmenu kārtošanas laiks. Taču mums, kam pagaidām tas iet secen, ir iespēja vēl šajā mācību gadā paveikt iecerēto – labo darbu aktivitātēm pievienot vēl vienu.

2023.gada martā 7.b klases skolēniem izdevās sniegt nelielu atbalstu bez mājām palikušajiem mājdzīvniekiem Rēzeknes patversmē, sarūpējot tiem konservēto pārtiku.

Savukārt, liela daļa skolēnu vēlējās apciemot Maltas SAC (pansionātā) dzīvojošos cilvēkus un iepriecināt tos ar kādu pašu sarūpētu našķi.

22.maijā izdevās iecerēto īstenot. Ar klases vecāku atbalstu, sarūpējuši saldos cienastus katram sociālās aprūpes centrā dzīvojošajam, 7.b klases skolēni kājām mēroja ceļu no skolas uz centru.

Pateicoties atsaucīgajam SAC kolektīvam, skolēni saturīgi pavadīja laiku, spēlējot galda spēles – dambreti, novusu, kārtis – ar centra iemītniekiem. Šis nelielais spēļu turnīrs dažam pusaudzim izvērtās tik aizrautīgs, ka nespēja atrauties no spēļu galda un norunātajā laikā atgriezties skolā.

Līdzjūtība, prasme ziedot, dalīties, spēja atvērties kam jaunam, neierastam, saliedētība un vienotība kāda mērķa sasniegšanai – tie ir ieguvumi, ar kuriem klases skolēni ir bagātinājušies pēc šīs viesošanās.

Paldies vecākiem par atbalstu un iesaistīšanos !

Maltas vidusskolas 7.b klases audzinātāja Anita Stepiņa

7B SAC 17B SAC 27B SAC 37B SAC 47B SAC 57B SAC 6

Dalies: