IMG 9196Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Maltas vidusskolā norisinājās karjeras atbalsta pasākums "Profesijas animācijā".

Tajā lektori iepazīstina skolēnus ar profesijām animācijā, prezentācijā tiek parādīti gan profesiju nosaukumi, gan šo profesiju pārstāvju darba pienākumi, uzdevumi, iespējamā sadarbība ar citām profesijām animācijā (piemēram, režisors, scenārists, mākslinieks, animators, u.c.). Skolēni ar īsu video palīdzību uzzina, kas tieši veicams katram profesijas pārstāvim. Lektori iepazīstina skolēnus ar profesiju pārstāvju darba instrumentiem, demonstrē animācijas filmas veidošanas principus. Pēc lekcijas skolēni sadalās darba grupās un veido savas animācijas, no sākuma sadalot lomas, skolēni domā scenāriju, darbojas ar speciālu programmu, kas ļauj iemūžināt kadrus un beigās veidot mazu animācijas filmiņu.

Maruta Krasnobaja
Pedagoģe - karjeras konsultante