Konkursa rīkotājs:

SIA Scandagra Latvia.

Konkursa mērķis:

Konkursa mērķis ir atbalstīt un veicināt bērnu radošo domāšanu, iztēli un pašizpausmi, popularizēt lauksaimniecību kā nozari.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Kuprijanova Anastasija 6.b klase, Siņavska Dagnija 4.c klase, Kancāne Madara 7.a klase, Kuzņecovs Ņikita 7.b klase, Pranča Una 8.a klase, Bergere Aleksandra 4.b klase, Železkins Jevgēnijs 4.b klase, Miroļubova Adriana 4.b klase, Lukašovs Daniels 8.b klase, Tolkaņica Veronika 8.b klase, Žagunovs Aleksandrs 8.a klase, Litke Keita 8.a klase, Leiniša Ksenija 7.b klase, Filatovs Maksims 7.b klase, Škņarovs Daniils 8.c klase, Koroļonoka Marta 8.a klase, Vaičule Agnese 5.a klase, Hasanova Evelīna 5.a klase, Oļševska Elīna 7.b klase, Lavskis Vadims 6.a klase, Železkins Jevgēnijs 4.b klase, Ksenija Bondare 8.a klase.

Vizuālās mākslas skolotāja Antoņina Vasiļjeva