26. aprīlī noslēdzās Rēzeknes novada izglītības un sporta pārvaldes organizētais konkurss “Erudīts 2023” četru spēļu cikls. Šogad Rēzeknes novada skolēnu komandas meklēja atbildes uz jautājumiem par un ap UNESCO Pasaules mantojuma sarakstu. Četrās spēļu kārtās skolēni iepazina Eiropas, Āzijas, Amerikas un Āfrikas valstu UNESCO Pasaules mantojumā iekļautās vietas.

Konkursā piedalījās sešas komandas – Kaunatas, Viļānu, Dricānu, Austrumlatvijas Tehnoloģiju, Maltas un Nautrēnu vidusskolas.

Kopvērtējumā ar 84 punktiem 1. vietu izcīnīja Dricānu vidusskolas komanda.

2. VIETĀ AR 81,5 PUNKTIEM IERINDOJĀS MALTAS VIDUSSKOLAS KOMANDA (EMĪLS ČERNIŠEVS, RAIVIS MADELĀNS, JĀZEPS AUGUSTĀNS, VIKTORS ŠEMEŅEVS, AGATE GŽIBOVSKA, DANIELS ZEILE).

3.vietu ar 79 punktiem ieguva Nautrēnu vidusskola komanda.

PALDIES AGATEI, EMĪLAM, JĀZEPAM, VIKTORAM, DANIELAM UN RAIVIM PAR ATSAUCĪBU, POZITĪVU ATTIEKSMI UN IEGULDĪTO LAIKU, GATAVOJOTIES ERUDĪCIJAS KONKURSAM!

Vēstures skolotāja – Inga Lubāne