2021./2022.māc. gadā notika konkurss “Mana zeme skaistā”, kuru  organizēja “Zinātnes un inovāciju parks”. Konkursa mērķis bija stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi. Skolēniem bija jānofotografē un jāiesniedz fotogrāfijas par tēmu, kas saistītas ar Latvijas skaistumu, kultūru un tradīcijām.

Šajā konkursā piedalījās arī Maltas vidusskolas skolēni:

2.b - Jegors Steļmahs, Sofija Pimenova, Jevģēnijs Železkins, Adele Ulase, Artūrs Freimanis, Sergejs Kurmeļovs, Adriana Miroļubova;

4.b - Alise Bergere, Ņikita Demjanovs, Kevins Ivanovs, Anastasija Kuprijanova, Daniels Mironovs, Iļja Novikovs, Marks Pņovs un Svetlana Sorokina;

6.a - Marta Koroļonoka, Egija Terēze Babre.

Mūsu skola 2022./2023.m.g. kā dāvinājumu saņēma foto gleznas, kuras bija ieguvušas visvairāk balsu projekta mājas lapā. Foto gleznas rotā skolas vestibilu.

Labāko darbu autori - Jegors Steļmahs, Ņikita Demjanovs, Marta Koroļonoka - bija apbalvoti ar atbalstītāju sagatavotajām balvām. Visi konkursa dalībnieki saņēma pateicības rakstus.

Iesūtītos darbus var apskatīt >ŠEIT<

Maltas vsk. skolotājas Ļudmila Maslobojeva, Nadežda Tarakanova, Rita Siņavska