4.decembrī Maltas vidusskolas seši skolotāji (Larisa Borisova, Jolanta Kotebo, Diāna Žagare, Olga Lavrenova, Ksenija Orlova, Inita Kurme) un divi skolēni (Everita Štekele, Lana Povareščenkova) piedalījās starpvalstu interaktīvās izstādes "KERBEDZS: SEKOJOT INŽENIERTEHNISKAJĀM IDEJĀM" atklāšanas pasākumā Lūznavas muižā.
Pasākuma laikā bija iespēja baudīt koncertu, piedalīties fizikas eksperimentos muižas parkā, vērot interaktīvo izrādi. Apmeklētāji iepazinās ar Staņislava Kerbedza sasniegumiem un varēja doties interaktīvā ceļojumā pa Eiropas karti, sekojot zinātnieka profesionālajām gaitām un iepazīt Kerbedza inženiertehniskās būves. Klases telpā skolēniem un skolotājiem notika neparasta inženierzinību nodarbība, kuras laikā tie iepazinās gan ar tiltu, tuneļu un dzelzceļa būvēšanas aizsākumiem, gan ar fizikas likumiem, kas ietekmē būvniecību. Kā arī bija iespēja pārbaudīt savu atjautību un prasmes tiltu un citu konstrukciju veidošanā. Gūto pieredzi skolotāji varēs izmantot turpmākajā darbā, bet nākotnē būs iespēja organizēt interaktīvas mācību nodarbības Lūznavas muižas izstādes telpās.