Līdz šim ir notikušas jau vairākas projekta “Man Nav Vienalga” lekcijas, meistarklases, apmācības. Tagad jaunieši tiek aicināti būt aktīviem un iesaistīties KONKURSĀ.

Noteikumi:

Uzfilmē Reel formāta videoklipu par to, kā tu ieteiktu savam vienaudzim tikt galā ar mobingu internetā, skolā vai ikdienā.

Piedalīties var Rēzeknes un Rēzeknes novada vidusskolēni individuāli vai grupās.

Esi radošs – vari izmantot dažādas programmas, video tehnikas, mākslīgo intelektu, memes, trendus.

Darbi jāiesniedz līdz 18.decembrim, nosūtot video saiti biedrībai “Viedokļu līderu skola” Instagram vai Facebook Messenger.

Darbi tiks publicēti “Viedokļu līderu skola” Instagram un Facebook kontos. Balsošana ar Like vai Heart atzīmēm no 19. līdz 26. decembrim. Rezultāti: 28. decembrī.

Galveno balvu iegūs video, kas savācis visvairāk reakciju “Viedokļu līderu skolas” Facebook un Instagram kontos kopsummā.

Balva: 50 eiro dāvanu karte kancelejas preču veikalā „Alba”, Rēzeknē.

Būs arī simpātiju balvas no ekspertiem.

Gatavojot video, vari iedvesmoties no lekcijām, kas pievienotas “Viedokļu līderu skolas” Youtube kanālā: par mākslīgā intelekta rīkiem, komunikāciju ar troļļiem Internetā un mobinga pieredzi reālajā dzīvē. Skaties Youtube kanālu šeit: https://bit.ly/47GSikT

Informāciju apkopoja S.Štekele

konkurss1konkurss2