Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “SAULES SKOLA” organizēja grafikas konkursu Latgales mākslas skolu izglītojamajiem. Konkursa mērķis bija rosināt bērnu un jauniešu mākslinieciskās izpausmes, attīstīt iztēli, radošo domāšanu un vizualizēšanas prasmes, kā arī veicināt interesi par vienu no nozīmīgākajām vizuālās mākslas tehnikām – grafiku.

Konkursā tika gaidīti darbi ar autora attieksmi pret sabiedrībā notiekošiem procesiem, valdošām vērtībām vai personīgi svarīgām tēmām. 2024. gada tēma: „Ja man būtu spārni…”

Arī Maltas vidusskolas skolēni piedalījās šajā konkursā. Par konkursa laureātiem kļuva - Marta Rēzija Kļaviņa, 4.a klase - 1. vieta, Marija Zimova, 2.b klase - 2. vieta, Vlada Kurmeļova, 5.c klase - 3. vieta.

Mūsu jaunās mākslinieces saņēma diplomus un dāvanās T-kreklus ar savu darbu attēliem. Meitenēm bija dota iespēja piedalīties arī radošajās darbnīcās un ekskursijā pa “Saules skolu”.

Apsveicam un lepojamies! Vēlam panākumus radošajos konkursos!

Vizuālās mākslas skolotājas Antoņina Vasiļjeva