Šajā mācību gadā Maltas vidusskolā tiek realizēti 2 Skolēnu pašpārvaldes uzrakstītie projekti: inventāra iegādes projekts ar nosaukumu “Malta rullē!” un jaunatnes iniciatīvu projekts “Šerloks!”

Projektu mērķis bija popularizēt aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū, organizēt orientēšanās aktivitātes pagasta teritorijā, iegādāties tam nepieciešamo inventāru un materiālus. Pateicoties šiem projektiem, tika iegādāti 98 T – krekli un 80 cepurītes, 2 izpletņi ar krāsainiem paneļiem un orientēšanās komplekts. Pārstāvot skolu, pagastu, novadu dažādos pasākumos Maltas vidusskolas skolēniem tagad būs vienots ietērps.

12.09.2019. Skolēnu pašpārvaldei, sadarbojoties ar sporta skolotājiem Anitu Gudriku, Rutu Miku, Zigfrīdu Lukaševiču, Sporta dienas ietvaros tika  organizētas dažādas aktivitātes: komandas saliedēšanas spēle “Izpletnis”, komandas orientēšanās spēle “ Atrodi!”, “Ķenguri”, “Lielais ķēriens”, “Asini prātu!”, “ Lidojošie šķīvīši”, “Atspoles skrējiens”, “Astoņkājis”, “Lokanais aplis”, “Lielie zābaki”, “Kāpurķēde” u.c. Jauniešiem bija iespēja darboties komandās, risināt loģiskus uzdevumus, pieņemt lēmumus un pārvarēt dažādus šķēršļus.

Iegādāto inventāru plānots izmantot Skolēnu pašpārvaldes rīkotajā novada skolu sadraudzības pasākumā “DrauguBols”, sporta spēlēs, konkursos, skolas un ārpusskolas sacensībās, ZZ čempionātā, erudīcijas spēlēs.

Paldies Skolēnu pašpārvaldei par veikumu!

Direktora vietnieces: L.Kļaviņa – Lozda, A.Purviņa