7.-8. janvārī Daugavpilī projekta "EmoTrain Latgale" ietvaros notika mācības skolotājiem, ko organizēja biedrība "Miromida" sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. Projekta mērķis bija sniegt iespēju skolotājiem no Latgales stiprināt medijpratības un kritiskās domāšanas prasmes, rast balansu savā dzīvē, lai paaugstinātu motivāciju darbam ar jauniešiem, kā arī veicināt sadarbību un pieredzes apmaiņu starp reģiona skolām. Projektā piedalījās 28 pedagogi no 13 Latgales reģiona skolām. Maltas vidusskolu pārstāvēja skolotājas Sandra Štekele, Ksenija Orlova un Olga Lavrenova.

Projektā stiprinājām kritisko domāšanu, runājām par medijpratību, apskatījām ETS kompetenču modeli, izmēģinājām pasaku terapiju un sistēmisku pieeju, zīmējām neirografiku, attīstījām balansu. Bija vērtīgi paskatīties uz tādu kompetenci kā kritiskā domāšana no cita skatu punkta, saprast kā šī prasme palīdz katram tikt galā gan ar sevi, gan apkārtējo sistēmu. Pateicamies projekta organizatoriem par radīto iespēju iziet ārā no ierastās komforta zonas, par iespēju satikties ar kolēģiem no visas Latgales, par jaunām idejām nākošajam darba cēlienam.

"EmoTrain Latgale" ir projekts projektā. Lielais "EmoTrain" projekts tiek īstenots Erasmus+ programmas ietvaros, un tā mērķis ir paaugstināt skolotāju un jaunatnes darbinieku psiholoģisku līdzsvaru viņu motivācijai strādāt jaunatnes jomā.

https://www.facebook.com/BritishCouncilLatvia   

https://twitter.com/lvBritish

https://www.instagram.com/britishcouncillatvia/

Erasmus plus

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Miromida https://www.facebook.com/profile.php?id=100082874559105

119db427 55c0 461a bbd6 941857e4174fdb5ae0ae 08ef 4ddb ac3b 961e4a91296eimg 3img 16img 41img 81

Dalies: