Šī mācību gada februārī un martā Maltas vidusskolas skolēni turpināja iesaistīties programmas “Latvijas skolas soma” piedāvātajās aktivitātēs.

• 4.b, 5.b, 6.a, 7.c klases skolēni Latgales vēstniecībā GORS noskatījās Latvijas Leļļu teātra viesizrādi “Lidojošo cūku nams”.
  • 11.2. klase iepazinās ar Aglonas pasta un informācijas muzeja ekspozīcijām.
  • 11.1/3, 12.1/2, 12.3. klase noskatījās Ināras Kolmanes filmu “Mātes piens”.
  • 7.a, 7.c klase apmeklēja Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, iepazinās ar tā ekspozīcijām.
  • 9.a, 9.c klase devās braucienā uz Daugavpili, lai apmeklētu Daugavpils cietoksni un iepazītos ar tā vēsturi.
  • 10.1,10.2/3 klase Daugavpils teātrī piedzīvos izrādi “Bīstamais pagrieziens”.

Līdz mācību gada beigām 1. – 12. klašu skolēni varēs iepazīt Latvijas kultūru, izvēloties sev atbilstošu, interesējošu aktivitāti. Paldies programmai “Latvijas skolas soma” par tādu iespēju!

Direktora vietniece izglītības jomā Anita Purviņa