Sestdien, 18. februārī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika Reģionālais ģimeņu komandu turnīrs “Šaha Pasaule VII”. Sacensībās piedalījās piecpadsmit komandas no Rēzeknes pilsētas un novada.

Reģistrācijas laikā dalībnieki baudīja organizatoru sagatavotos karstos dzērienus un saldumus. Spēles aizritēja ļoti draudzīgā gaisotnē. Komandas divu cilvēku sastāvā aizvadīja 5 spēles pēc FIDE noteikumiem ar ātrā šaha laika kontroli 10 minūtes plus 3 sekundes par gājienu.

Šogad galveno balvu un kausu izcīnīja rēzeknieši – Vanagu ģimene (tētis Donāts un dēls Dāvids), kuri uzvarēja četros mačos un vienu reizi rezultāts bija neizšķirts. Otrajā vietā Aliku ģimene no Maltas, brāļi Germans un Makarijs vinnēja trijos mačos, vienā noslēdza pamieru un vienu reizi zaudēja. Trešā godalgotā vieta Golovinsku/Bogdanovu ģimenei, vectēvs Konstantīns un mazdēls Kirils uzvarēja divos mačos, divas reizes cīnoties neizšķirti un vienu reizi zaudējot. Tikai pēc papildu rādītāja – par vienu mača uzvaru mazāk – no pjedestāla atpalika Razumovsku ģimene (tētis Andris un dēls Anrijs).

Tradicionāli visi pasākuma dalībnieki saņēma ARPC “Zeimuļs” sarūpētās piemiņas veltes un izbaudīja ģimeņu kopā būšanas prieku. Paldies par atbalstu “Zeimuļs” vadībai un metodiķei darbam ar bērniem un ģimenēm Olgai Strodei.

Informāciju sagatavoja sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

Dalies: