14. novembrī Rēzeknes novada pašvaldībā pulcējās Rēzeknes novada pamatskolēnu komandas (7.-9. klase), lai erudīcijas spēlē „Mana Latvija” noskaidrotu zinošāko un veiksmīgāko komandu. Šogad konkursā piedalījās 13 komandas, kas sacentās astoņās konkursa kārtās, kur pārbaudīja savas zināšanas par Latvijas vēsturi, kultūru, dabu, cilvēkiem, sportu un citām jomām.

Maltas vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja - Egija Terēze Babre (8.a), Marta Koroļonoka (8.a), Liāna Daniela Lāce (9.a), Tālis Lozda (9.c), Viesturs Liepiņš (9.c).

Apkopojot rezultātus 3.vietu ar 49,5 punktiem izcīnīja L. Rancānes Makašānu amatu vidusskolas komanda, 2. vietu ar 53 punktiem ieguva Maltas vidusskolas komanda, savukārt 1. vietu ar 60 punktiem nopelnīja Feimaņu pamatskolas komanda.

Paldies skolēniem par ieguldīto laiku gatavojoties konkursam un sniegtajām zināšanām konkursa laikā!

Lepojamies ar mūsu skolas komandas sniegumu!

Rakstu sagatavoja: I. Lubāne un I. Trūle