“Visa pasaule būtu iegrimusi tumsā, ja to neapspīdētu gaismeklis, ko sauc par vārdu” /Indiešu sakāmvārds/

Maltas vidusskolas sākumskolas skolēni no 2021. gada 20. līdz 30. aprīlim  piedalījās Rēzeknes novada rīkotajā skatuves runas video konkursā, kura mērķis ir bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšana.

Apsveicam konkursa dalībniekus, kuriem tika piešķirtas šādas nominācijas:

1.b klase Milans Tumaševičs  - “Visapburošākais izpildījums” (skolotāja Ludmila Maslobojeva)

1. b klase Jeva Ragozina – “Visizteiksmīgākais izpildījums” (skolotāja Žanna Rudzīte)
  2. a klase Sofija Fjodorova – “Visnopietnākais izpildījums” (skolotāja Sintija Fedkina)
  3. a klase Enija Slūka – “Visnopietnākais izpildījums” (skolotāja Sintija Fedkina)
  4. b klase Ruslans Minajevs – “Visizteiksmīgākais izpildījums” (skolotāja Valentīna Ružāne)

Sakām paldies skolēniem, kas bija gatavojušies un piedalījās skatuves runas konkursā! Paldies vecākiem par atbalstu!

Sākumskolas skolotājas