Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ieteikumi skolotājiem Klases stundu satura plānošanai un karjeras konsultantiem par darbu ar skolēniem pirms un pēc Ēnu dienas, kā arī darba lapas visiem vecuma posmiem.
Noderīga informācija skolēniem, t.sk. Mans Ēnu dienas plānotājs, lai nepalaistu garām būtisko.
Noderīga informācija vecākiem, kur sniegta informācija par Ēnu dienas norisi, datu aizsardzību u.c.

Lai piedalītos Ēnu dienā Tev ir divas iespējas:

• izvēlēties un pieteikties pie Ēnu devēja JA Latvia portālā www.enudiena.lv;
  • savu Ēnu devēju atrast pašam (ja viņa vakance nav pieejama enudiena.lv) un reģistrēt to www.enudiena.lv sadaļā “Pats atradu savu Ēnu devēju”.

Visa informācija par pieteikšanos un dalību skolēniem pieejama šeit – www.enudiena.lv/enotajiem

Kā apliecinājums, ka 4. aprīlī piedalīties Ēnu dienā, Tev obligāti skolotājām pēc Ēnu dienas jāiesniedz Ēnu devēja “Apliecinājums”. Šis kalpos arī kā mācību stundu kavējumu attaisnojošs dokuments.

Ja Ēnu dienā dosies pie kāda no www.enudiena.lv publicētajām vakancēm, tad Apliecinājumu Ēnu devējs jau būs sagatavojis, savukārt, ja Ēnu devēju uzrunāji pats, tad Apliecinājums jāizdrukā un jālūdz parakstīt Tev pašam. Apliecinājums lejupielādei pieejams šeit.

Datumi, kurus svarīgi zināt:

datumi