Kādā no februāra klases audzināšanas stundām, jautājot, kāds varētu būt mūsu kopīgais labais darbiņš, tika nolemts, ka tā būs palīdzības sniegšana kādai dzīvnieku patversmei.

7.b klases skolēni paši sazinājās ar tuvāko dzīvnieku patversmi, lai noskaidrotu, kāda veida atbalsts būtu labākais. Kad tas tika apzināts, nākamajā darbā - sarūpēt konservēto barību suņiem, savākt nevajadzīgās segas, gultasveļu, dvieļus patversmes iemītniekiem - iesaistījās gandrīz visi.

Nākamais uzdevums bija nogādāt sarūpēto uz Rēzeknes dzīvnieku patversmi Rāznas ielā.

Pateicamies pašvaldībai par piešķirto transportu, ar kuru 27.martā devāmies pie suņiem, kucēniem, kaķiem, kuri spiesti mitināties patversmē.

Paldies sakām vecākiem, kuri finansiāli palīdzēja!

Laiks, kad varam dot otram un vairot labo pasaulē, nebeidzas ar kādu noteiktu akciju vai aicinājumu ziedot.  Mums ir jāmācās ieraudzīt tos, kuriem spējam palīdzēt, sniegt atbalstu arī ikdienā.

Patiesi priecājos, ka skolēniem jau ir radušās jaunas idejas, lai arī turpmāk sniegtu kādam palīdzību un atbalstu! Noteikti centīsimies tās kopīgi īstenot.

Maltas vidusskolas 7.b klases audzinātāja Anita Stepiņa

daavanas patversmei 1daavanas patversmei