Lai atcerētos par 1941. gada 14. jūnija un 1949. gada 25. marta vardarbīgajām un nelikumīgajām piespiedu izsūtīšanām uz Sibīriju, komunistiskā terora upuru atbalsta un palīdzības fonds “Sibīrijas bērni” rīkoja zīmējumu konkursu skolēniem.

Š.g. 14. jūnijā fonds “Sibīrijas bērni" organizēja zīmējumu konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākumu, kas notika Valsts prezidenta pilī. No Maltas vidusskolas uz šo pasākumu tika uzaicināts 3.b klases skolēns, 3. vietas ieguvējs, Aliks Semjonovs.

Prezidenta pilī bija apskatāma labāko konkursa darbu izstāde. Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzrunāja klātesošos un personīgi sveica konkursa uzvarētājus.

Dāvanā Aliks saņēma diplomu, grāmatas un 40 eiro naudas balvu.

Bija iespēja apskatīt Valsts prezidenta pils krāšņo interjeru, kā arī Valsts prezidentu lielformāta portretu galeriju.

Apsveicam Aliku!

Paldies skolas direktorei Vinerai Dimperei par atbalstu un iespēju apmeklēt šo pasākumu!

Vizuālās māksla skolotāja Antoņina Vasiļjeva