4. aprīlī norisinājās izglītības organizācijas "Junior Achievement Latvia" rīkotais karjeras izglītības pasākums skolēniem "Ēnu diena". Tās mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

KONKURSS “Mana veselīgā ēdienkarte” – aizraujoša iespēja 1. - 4. klasēm izpaust savu radošumu un zināšanas par veselīgu uzturu!

Konkursā skolēni aicināti izveidot radošus darbus vai projektus, kas attēlo to, kā viņi redz savu veselīgo ēdienkarti (zīmējumus, kolāžas, komiksus u.tml.).

R.MSVEICAM R.MApsveicam 11.1 klases skolēnu Raivi Madelānu, kurš ar savu aso prātu, neatlaidību un pastāvīgo darbu ir ieguvis ļoti augstus rezultātus matemātikas olimpiādēs gan novadā, gan valstī.

Mākslas centrs "Noass" kopā ar norvēģu mākslas studiju "Fargefabrikken" izveidojis interaktīvu ceļojošu laikmetīgās mākslas izstādi.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) aicināja Latvijas skolu pašpārvaldes līdz 2024.gada 31.janvārim pieteikties iniciatīvai izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts”. Izvērtējot 216 anketas, Maltas vidusskolas komanda bija izvēlēta mācībām, kuras notika 02.04.- 04.04. viesu namā “Zaļā sala” (Rēzeknes novads, Griškānu pag., Litavnieki).

Š.g. 21. martā Maltas vidusskolas 5.c klases skolēni  devās uz Rēzekni, lai programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklētu Latgales vēstniecību GORS un Latgales Kultūrvēstures muzeju.

Konkursa nolikums - >ŠEIT<

Dzirdēt mīļus vārdus un saņemt labus darbus ir laime. Bet varbūt vēl patīkamāk ir teikt labus vārdus un darīt labus darbus.(Rainis)

Katru gadu Maltas vidusskolas skolēni ar klases audzinātājiem izdomā, apspriežas un veic kādu labo darbiņu.

Mēs, Maltas vidusskolas skolnieces Viktorija Loginova un Lana Povareščenkova, projekta "Man nav vienalga" noslēguma aktivitāšu ietvaros ierakstījām savu pirmo podkāstu, kas bija veltīts šī projekta ietvaros notikušajai attīstībai un iegūtajām prasmēm, zināšanām žurnālistikas jomā.

22.03.2024. Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvaldē norisinājās Rēzeknes novada skolu jaunatnes skatuves runas konkurss, kurā piedalījās 50 dalībnieki no visām novada skolām.