mazpulkiDarba gads mazpulkā noslēdzas ar lielo ikgadējo biedru kopsapulci-konferenci. Šogad 24. februārī Salaspilī no visas Latvijas ieradās mazpulku biedri, lai piedalītos ikgadējā biedru kopsapulcē – konferencē “95 darbi Latvijai”. Konferencē tika izvērtēts iepriekšējais darba gads un ieskicēti šī gada darbi.

Izvērtējot Maltas mazpulka 2023. gada darbu, var secināt, ka tas ir bijis ražens. Šogad Maltas mazpulkā ir 11 dalībnieki. Skolēni aktīvi darbojas, ir radoši. Vasarā Maltas mazpulka dalībnieces Everita Indričāne un Viktorija Kononova piedalījās vasaras nometnē “Visu daru es ar prieku”, kur visus pārsteidza ar raitu dejas soli. Pa šo laiku skolēni ir satuvinājušies, iemācījušies sadalīt pienākumus, apzinīgi pilda tos, sadraudzējušies. Atsaucoties aicinājumam veidot Ziemassvētku dāvanas pašu rokām, mazpulka dalībnieki veidoja dāvanas ziemasvētkiem. Tika noorganizēts pasākums “Helovīns”, īpaši jāatzīmē audzēkņu izdoma ēdienu pagatavošanā. Audzēkņi piedalījās ziemassvētku tirdziņā. Notika pasākums veltīts Valentīndienai. Tā kā februāris ir sveču diena tad kopīgi tika lietas sveces, kuras vēlāk dedzināja ģimenes lokā. Priekšā ir vēl daudzas ieceres, kas gaida savu realizēšanu.

Šīs gads būs nozīmīgs, jo Latvijas mazpulkiem šogad aprit 95 gadi. Arī Maltas mazpulka dalībniekiem būs cītīgi jāstrādā, lai sarūpētu kādu no 95 labajiem darbiem Latvijai. Pavasarī sāksies pieteikumi vasaras projektiem, priekšā vasaras nometne un citi pasākumi. Liels paldies audzēkņu vecākiem par bērnu atbalstu un aicinu darīt to arī turpmāk.

Maltas mazpulka vadītājs I.Tučs