ORGANIZATORI
Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamentu (turpmāk – Departaments), Bērnu un jauniešu centru “Daugmale” un Čehijas Republikas vēstniecību Rīgā.

MĒRĶIS:
Sekmēt bērnu un jauniešu kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratību.

TĒMA:
Apvienoto Nāciju Organizācija 2024. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko kamieļu aizsardzības gadu un Pasaules Pasta savienības 150.gadadienas gadu. Ņemot to vērā, Starptautiskās bērnu mākslas izstādes - konkursa „LIDICE 2024” tēma – “KARAVĀNA”:

1. Karavāna - ceļošana, piedzīvojumi, brīvība. Ceļošana no vietas uz vietu, pieredze, dzīvošana saskaņā ar dabu, ceļošana bez robežām, pārvietošanās brīvība.
  2. Kamieļi, lamas, alpakas – kamieļu dzimtas dzīvnieki neaizstājami globālajā ekosistēmā, tādēļ ir jānovērtē viņu ieguldījums un jāatbalsta viņu aizsardzība.
  3. Kravas transports - dažādu preču pārvietošana lielos attālumos.
  4. Pasta ieguldījums cilvēku saziņai un preču piegādei lielos attālumos.
  5. Mūsdienu tehnoloģiju nozīmīgā loma Komunikācijā.

Maltas vidusskolas konkursa dalībnieki:
Svikša Selīna 8.c klase, Utināne Elizabete 8.c klase, Gruznova Kristīne 9.a klase, Oļševska Elīna 7.b klase, Leiniša Ksenija 7.b klase, Bergere Alise 6.b klase, Kuprijanova Anastasija 6.b klase, Sorokina Svetlana 6.b klase, Kurmeļova Vlada 5.c klase, Romanova Valērija 5.c klase,  Lukašovs Daniels 8.b klase, Ivanova Viktorija 6.a klase, Lavskis Vadims 6.a klase, Tkačenko Nikola 6.a klase, Koroļonoka Marta 8.a klase, Ludborža Evelīna 4.c klase, Siņavska Dagnija 4.c klase, Bondare Ksenija 8.a klase, Bebriša Marija un Bulavska Enola 8.a klase, Roze Patrīcija un Poļakova Viktorija 8.a klase, Gruznovs Daņila un Čiževskis Reinārs 8.b klase, Bergere Aleksandra 4.b klase, Kurmeļovs Sergejs 4.b klase, Zuja Laura 9.c klase, Barovska Agate 7.a klase, Semjonovs Aliks 3.b klase, Daniels Lukašovs 8.b klase, 1.a klase- Ariana Bogdanova, Ignats Meļņičenko, Margarita Zasova, Sofija Zasova, Viktors Grigorjevs, Klindžāne Elīna, 1.c klase- Adrians Kosokovskis, Martins Ivenkovs, Madara Paplavska, Sergejs Mozžuhins, Juliana Gorina, 2.b klase- Soņa Kozlovska, Viktorija Bondarenko, Romans Miroļubovs, Marija Zimova, Anastasija Strazdiņa, Aleksandrs Osipovs, Anastasija Donskova.

Vizuālās mākslas skolotāja A.Vasiļjeva.