Bērnība – vārds, kas raisa gaišas atmiņas. Cik bieži tajās kavējamies? Vai esam ļāvuši tām pārklāties ar laika putekļiem? Iespējams, tieši tajās mīt tik vajadzīgais pozitīvisma eliksīrs!? Tāpēc atļausimies uz mirkli atkal sajusties kā bērni un lai mūsu pozitīvo emociju plūdi izkausē sniegu!

Sagaidot pavasari un atceroties latgalietes, maltietes Veronikas Tenčas-Goldmanes 95. jubileju, sapurināsim savus atmiņu spilvenus, kā to darījusi rakstniece grāmatā “Pastareite” (1999), iemūžinot savas bērnības piedzīvojumus un sajūtas.

Tēmas – visdažādākās: piedzīvojumi, neparastie izgudrojumi, sportiskās aktivitātes, kāda īpaša pasākuma apmeklējums, ēdiena iepazīšana, valodas apgūšana, brīvlaiki pie vecvecākiem, tradīcijas, notikumi, kurus “mantojuši” jūsu bērni vai mazbērni utt. Viss, ko uzskati par savas bērnības svarīgu daļu!

Maltas vidusskolas konkursa dalībnieki:

Nikolajeva Karīna 8.c, Strods Renārs 8.c, Lozda Tālis 8.c, Zeile Rolands 7.c, Itkače Anna 9.a, Poplavska Luīze 8.c, Kvasovs Jevgenijs 8.b, Īlens Timurs 2.b, Liepiņš Viesturs 8.c, Smirnovs Iļja 8.b, Tretjakovs Jevgeņijs 8.b, Škņarovs Daniils 7.b, Strods Renārs 8.c, Voronovs Miroslavs 8.b, Belouss Nikita 8.b, Zinovjeva Natālija 8.b, Zvonkova Agnese 7.c, Tumaševiča Nikola 7.c, Upeniece Anastasija 7.c, Skudra Elīna 7.c, Svikša Selīna 7.c, Strode Evita 7.c, Gagunova Tatjana 9.c, Luce Emīlija 7.c, Zunda Santa 7.c, Geduše Elizabete 4.a, Apaidina Melisa 4.a, Gorina Viktorija 9.c, Ksendzova Karīna 9.c, Maleca Anastasija 9.c, Hasanova Evelīna 4.a, Aliks Ignats 4.a, Vaičule Agnese 4.a, Safonovs Maksis 4.a, Koļesņiks Dāvis 4.a, Nikulina Alīna 5.a, Slūka Enija 5.a, Siņavska Agnese 5.a, Lavskis Vadims 5.a, Gavare Ieva 5.a, Kravčenko Nikola 5.a, Ivanova Viktorija 5.a, Nagle Miroslava 5.a, Sevastjanovs Jans 4.a, Kuprijanova Anastasija 5.b, Smirnovs Artjoms 1.b, Sorokina Svetlana 5.b, Demjanovs Nikita 5.b, Freimanis Artūrs 3.b, Ulase Adele 3.b, Loginova Vita 3.b, Žagunovs Aleksandrs 7.b, Škņarovs Daniils 7.b, Kurmeļovs Adrians 7.b, Puriškevičs Nikita 7.b, Gruznovs Daņila 7.b, Kalnejs Edvards 6.a, Tarasovs Gļebs 6.a, Puriņš-Mateisāns Edvards 6.a, Gudrika Evija 6.a, Kravčenko Adrians 6.a, Belaja Amanda 6.a, Brizgalovs Ēriks 6.a, Potapovs Rolands 6.a, Lempa Sintija 8.a, Igolniece Diāna 8.a, Fiļipovs Vladislavs 8.a, Upelnieks Raivo 8.a, Kolosovs Arturs 8.a, Antiņš Daniels 8.a, Prusaks Armands 4.c, Zasova Valērija 4.c, Bleiders Nauris 8.a, Cvetkovs Matvejs 7.a, Kučerovs Damirs 7.a, Razumejeva Jūlija 7.a, Prokofjevs Viktors 7.a, Steļmahs Jegors 3.b, Tjarve Paula 7.a, Gruznova Kristīne 8.a, Ļevčenko Arina 3.b, Miroļubova Adriana 3.b, Fjodorova Sofija 5.a, Oļševska Elīna 6.b, Kurmeļova Vlada 4.c, Laškovs Romans 4.c, Bondarenko Viktorija 1.b, Zelčs Iļja 9.a, Strazdiņa Anastasija 1.b, Zimova Marija 1.b, Kozlovska Soņa 1.b, Tumaševičs Milans 3.b, Litke Keita 7.a, Gorins Artjoms 4.c, Semjonovs Aliks 2.b, Aliks Makarijs 2.b, Gromova Daniela 4.c, Šakars Ģirts 4.c, Šņukute Nikoleta 4.c, Derepaskina Elizavete 4.c, Lāce Liāna Daniela 8.a, Kalniņa Karīna 8.a, Gorbule Sintija 8.a, Birkenšteine Rūta 6.a, Dubenskaja Laura 8.a, Jahnoveca Adriana 8.a, Zinovjeva Olga 7.b, Presnija Anna 4.c, Kurmeļova Vlada 4.c, Trūps Ruslans 6.b, Borisova Daniela 8.b, Valtere Viktorija 8.b klase.

Vizuālās mākslas skolotāja Antoņina Vasiļjeva.