ORGANIZATORI:

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm.

MĒRĶIS:

Stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Kuzņecovs Ņikita 6.b , Oļševska Elīna 6.b, Tkačenko Nikola 5.a, Zozuļa Žanete 5.a, Aliks Makarijs 2.b, Sorokina Svetlana 5.b, Kurmeļova Linda, Sorokina Jūlija 7.b,   Tkačenko Nikola 5.a, Oļševska Elīna 6.b, Natālija Ptapenko 6.b, Ģipslis Rūdis, Antiņš Lauris 9.c, Tumaševiča Mišela 2.b, Semjonovs Aliks 2.b, Razumejeva Sofija 2.b, Aliks Makarijs 2.b, Filatovs Maksims 6.b, Gudrika Evija 6.a, Ivanovs Kevins 5.b, Vasiļjeva Laura 8.c, Kurmeļovs Sergejs 3.b klase.

Skolotāja A.Vasiļjeva