Katrai paaudzei ir savi uzdevumi. Kultūras jomā – apzināt, izpētīt un saglabāt priekšteču gara pērles. Bez vēstures nav nākotnes, tāpēc ir svarīgi zināt un godāt savas nācijas personības.

Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skola rīko jau ceturto novadnieka, latviešu mākslinieka Ģ. Eliasa daudzpusīgajiem mākslas stiliem un žanriem veltīto vizuālās mākslas konkursu.

KONKURSA MĒRĶIS

Veicināt bērnu un jauniešu izpratni par tēlotājas mākslas žanru, rosināt interesi par pilsētas ainavu kā mākslas žanru. Radīt mākslas darbu, kurā attēlota pilsētas ainava.

Maltas vidusskolas dalībnieki:

Soņa Kozlovska 1.b, Romans Miroļubovs 1.b, Iļja Novikovs 5.b, Anastasija Kuprijanova 5.b, Elīna Oļševska 6.b, Kevins Ivanovs 5.b, Nikita Demjanovs 5.b, Bergere Alise 5.b, Mironovs Daniels 5.b, Zeile Rolands 7.c, Utināne Elizabete 7.c, Svikša Selīna 7.c, Tumaševičs Vadims 4.b, Gruznova Kristīne 8.a, Gorina Viktorija 9.c, Razumejeva Sofija 2.b, Aliks Makarijs 2.b, Aliks Ignats 2.b, Valters Armands 4.c, Derepaskina Elizavete 4.c, Romanova Valērija 4.c, Igolniece Diāna 8.a, Gorbule Sintija 8.a, Bebriša Marija 7.a, Jahnoveca Evija 7.a, Tučs Marks 9.a, Oļševska Elīna 6.b, Leiniša Ksenija 6.b, Smirnovs Artjoms 1.b, Bondarenko Viktorija 1.b, Birkenšteine Rūta 6.a, Ņebogatova Karina 8.b, Dubrova Anastasija, Ionins Vladislavs 8.b, Strods Renārs 8.c, Pņovs Marks 5.b, Bergere Alise 5.b, Loginova Vita 3.b klase.

Skolotājas A.Vasiļjeva, V. Kāpostiņa-Tuče, R.Siņavska.