Konkursa rīkotājs:  Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

Konkursa mērķis:
Motivēt skolēnus drošai un aktīvai brīvā laika pavadīšanai, tostarp skolēnu ziemas brīvlaikā. Veicināt skolēnu izpratni par riskiem un riska situācijām, sekām, rīcību ārkārta situācijās un atbildību. Sekmēt skolēnu radošās domāšanas attīstību un praktisko iemaņu veidošanu.

Konkursa tēma:
Ziemas priekus var gūt dažādi: slēpojot un slidojot, vizinoties ar ragaviņām, veļot sniegavīrus un rīkojot sniega kaujas, dodoties pārgājienos, izvietojot barotavas putniem un dzīvniekiem un vērojot tos, nodarbojoties ar zemledus makšķerēšanu utt. Plānojot un piedaloties aktivitātēs ziemas apstākļos, jāņem vērā laika apstākļi, ceļa apstākļi, dienas gaišā un tumšā laika agro maiņu, ledus kārtas biezuma atšķirības dažādās ūdenstilpnēs u.c. Jāizvērtē iespējamie riski, jāveic viss iespējamais, lai tos mazinātu, kā arī jāzin, kā rīkoties ārkārta situācijās.

Maltas skolas konkursa dalībnieki:

Semjonovs Aliks 3.b klase, Zimova Marija 2.b klase, Pranča Una 8.a klase, Loginovs Vitālijs 4.b klase, Bogdanova Nikola 4.a klase, Dimitrijeva Amanda 4.a klase, Sorokina Svetlana 6.b klase, Sutugina Darja 4.c klase, Tumaševičs Milans 4.b klase, Rutkovska Marita 4.c klase, Miroļubova Adriana 4.b klase, Freimanis Artūrs 4.b klase, Kononova Viktorija 4.a klase, Lavskis Vadims 6.a klase, Šakars Ģirts 5.c klase, Oļševska Elīna 7.b klase, Žagunovs Aleksandrs 8.a klase, Svikša Selīna 8.c klase, Tkačenko Nikola  6.a klase, Bergere Alise 6.b klase, Utināne Elizabete 8.c klase, Pimenova Sofija 4.b klase, Lukašovs Daniels 8.b klase.
1.a klase - Milana Kazaka,  Ignats Meļņičenko, Margarita Zasova, Sofija Zasova, Aksels Barovskis, Gabriels Indričāns, Evelina Īlena.
1.c klase - Juliana Gorina, Martins Ivenkovs, Madara Paplavska, Agnese Kumalāne.

Vizuālās mākslas skolotājas A. Vasiļjeva
un V. Kāpostiņa-Tuče