Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskola aicināja vispārizglītojošo skolu 8.-9.klašu un profesionālās ievirzes vizuālās mākslas izglītības programmas izglītojamo darbu konkursu-izstādi “Radu dizainu pats”.

Konkursa mērķis: popularizēt jaunrades spējas, veidojot oriģinālus un kvalitatīvus darbus. Konkursa darbi tapa skolotājas Antoņinas Vasiļjevas vadībā.

Konkursā piedalījās: Linda Bukovska 8.b klase, Žanna Šutova 8.b klase, Laura Igaune, Žanna Šutova 8.b klase, Aleksejs Grigorjevs, Deniss Samohins 8.b klase, Viktorija Loginova, Ksenija Lavrenova 8.b kase, Daniils Prančs, Vlads Jermalajevs, Maksims Mihailovs 8.b klase, Aleksa Linde, Karolina Podskočija 8.b klase, Alesja Solovjova 7.c klase, Ilja Gruznovs 8.b klase. Anželika Percova 9.a klase, Elīna Jonina 8.a klase.